Klinika Hardware
#1

cześć   Jestem modernizacji mój stary AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz, jak kupiłem GTX 970 zastąpić mój spalony ATI 5970 (po użyciu przez 6 lat). Jestem pewien, czy mogę zaktualizować procesor Intel i7, moje fps wzrośnie dalszego prawa? Proszę mi pomóc z moimi pytaniami. Są one oznaczone ??. Należy pamiętać, że zalecenia płyta musi obsługiwać dyski M2 i nie musi być overclockable jak jestem zadowolony z zegarem bazowej i7-6700K.   Dzięki.   Jeśli się mini ITX obudowa, 1. i chcę Asus mini ITX, jestem ograniczony tylko do Asus Z170i Pro Gaming. I7-6700k + Asus Z170i Pro Gaming (DDR4) $ 804   2. W przeciwnym razie, można uzyskać MSI H170 Gaming M3 płyty głównej. I7-6700K + MSI H170 Gaming M3 (DDR4) $ 728   3. Jeśli się mini ITX obudowa, a chcą korzystać z taniej pamięci RAM DDR3 z i7-6700K, Opcja 1?? Wariant 2 ??   4. Jeśli uzyskać micro ATX obudowy i chcą ponownie używać starych DDR3 RAM z i7-6700K, I7-6700K + Asus H170M E-D3 (DDR3) $ 687 2-ty Opcja ??   5. Jeśli uzyskać micro ATX obudowy, a chcesz korzystać z pamięci RAM DDR4 i7-6700K, Opcja 1 ?? Wariant 2 ??
Reply
#2

I7 nie duża poprawa na stronie fps thingd . I5 byłby mądrzejszy wybór dla Twojego portfela . Jeśli możesz wydać 800 plus na cpu + mobo i 600 dla GPU , to dlaczego nie można wydać 800 plus na GPU zamiast CPU i 600 do + GPU. Skorzystaliby swoją fps w większym stopniu .. Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#3

2. W przeciwnym razie , można uzyskać MSI H170 Gaming M3 płyty głównej . I7-6700K + MSI H170 Gaming M3 ( DDR4 ) $ 728 Jeśli coraz pokładzie H, po prostu pójść na i7 6700 , nie ma potrzeby K 3. Jeśli się mini ITX obudowa , a chcą korzystać z taniej pamięci RAM DDR3 z i7-6700K , Opcja 1?? Wariant 2 ?? jeśli używasz nowej płyty 100 Series, większość z nich korzysta DDR4 . zarówno zarząd wybrać używasz DDR4 4. Jeśli uzyskać micro ATX obudowy i chcą ponownie używać starych DDR3 RAM z i7-6700K , I7-6700K + Asus H170M E - D3 ( DDR3) $ 687 2-ty Opcja ?? Sam problem jak kwestia 3 obudowy ma nic wspólnego z pamięci RAM. 5. Jeśli uzyskać micro ATX obudowy , a chcesz korzystać z pamięci RAM DDR4 i7-6700K , Opcja 1 ?? Wariant 2 ?? Wystarczy uzyskać wartość barana , jeśli jesteś w budżecie , czy nie dzieje się przetaktować lub uzyskanie non płytę z serii Z, gdyż normalnie obsługiwać aż 2133mhz
Reply
#4

Wystarczy kupić i7 Haswell i $ 100 mobo ma potrzeby, ból głowy , nie widzi potrzeby dobrej mobo i dobrej pamięci RAM , gier podkreślić tylko ur gfx a czasami cpu , reszta tak naprawdę nie zrobić diff
Reply
#5

Goodshot napisał: Wystarczy kupić i7 Haswell i $ 100 mobo ma potrzeby, ból głowy, nie widzi potrzeby dobrej mobo i dobrej pamięci RAM, gier podkreślić tylko ur gfx a czasami cpu, reszta tak naprawdę nie zrobić diff Jestem również biorąc pod uwagę Haswell i7-4790K jak jego wydajność i zużycie energii jest odpowiednikiem Skylake i7-6700K. Zaletą Haswell jest wyższe taktowania 4,4 GHz vs 4,2 GHz. To sprawia, że wyglądają bardziej wydajne lol. Ale mobo jest głównym ból głowy. Chcę obsługę napędów SSD M2 tak tania płyta główna jest na zewnątrz. Seria B są zorientowane na interesach, więc nie ma wsparcia M2. Dla Skylake, tylko H170 i Z170 (podkręcania) chipsety obsługują M2. Dla Haswell, tylko H97 i Z97 (podkręcania) chipsety obsługują M2. USB 3.1 jest mniejszy uwagę. Powodem jest fakt, czy jestem podłączając zewnętrzny USB 3.0 SSD do tworzenia kopii zapasowych, jego bogate FAST już. Zgadzam RAM jest mniejszy wpływ, dlatego Im rozważa ponowne wykorzystanie moich Corsair Vengeance DDR3-1600 4GB x 2 (8GB) kije. Problem polega na tym mini ITX tylko 2 sloty Dim. Więc nie mogę po prostu rozciąć w starych i oczekiwać, aby dostać 16GB. I dlatego jestem rozważa również Micro ATX deski. Niech wszyscy nadal dyskutować.
Reply
#6

idź do asus maximus genu VIII m- ATX pokładzie, posiada wszystkie funkcje , które chcesz
Reply
#7

GorGor2015sg napisał: Zaletą Haswell jest wyższe taktowania 4,4 GHz vs 4,2 GHz. To sprawia, że wyglądają bardziej wydajne lol. Więc po prostu chcesz się swoją pocztę e- nosek albo dostał ją wykorzystać ? Ten produkt sprawi, że będziesz wyglądać bardzo satki http://siliconlottery.com/products/5960x47g
Reply
#8

GorGor2015sg napisał: Jestem również biorąc pod uwagę Haswell i7-4790K jak jego wydajność i zużycie energii jest odpowiednikiem Skylake i7-6700K. Zaletą Haswell jest wyższe taktowania 4,4 GHz vs 4,2 GHz. To sprawia, że wyglądają bardziej wydajne lol. Ale mobo jest głównym ból głowy. Chcę obsługę napędów SSD M2 tak tania płyta główna jest na zewnątrz. Seria B są zorientowane na interesach, więc nie ma wsparcia M2. Dla Skylake, tylko H170 i Z170 (podkręcania) chipsety obsługują M2. Dla Haswell, tylko H97 i Z97 (podkręcania) chipsety obsługują M2. USB 3.1 jest mniejszy uwagę. Powodem jest fakt, czy jestem podłączając zewnętrzny USB 3.0 SSD do tworzenia kopii zapasowych, jego bogate FAST już. Zgadzam RAM jest mniejszy wpływ, dlatego Im rozważa ponowne wykorzystanie moich Corsair Vengeance DDR3-1600 4GB x 2 (8GB) kije. Problem polega na tym mini ITX tylko 2 sloty Dim. Więc nie mogę po prostu rozciąć w starych i oczekiwać, aby dostać 16GB. I dlatego jestem rozważa również Micro ATX deski. Niech wszyscy nadal dyskutować. Lol .. tanie wyżywienie również użyć m2 zwitek .. po prostu do karty rozszerzeń PCIe m2 .. Roy Gor Gor dostał wcześniej udział hahaha.
Reply
#9

Intel Core i5-6500 + Gigabyte GA- B150M - D3H @ $ 455 wszystko, czego potrzebujesz , aby zmaksymalizować zarówno korzystając z karty graficznej i płyty głównej funkcji . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Mothebroard już wyposażony w najlepsze Intel Gigabit LAN , najwyższej klasy dźwięku Realtek ALC1150 pokładzie , Gniazdo 1x M.2 , 1x SATA Express, obsługa DDR4
Reply
#10

Allanlee82 napisał: idź do asus maximus genu VIII m- ATX pokładzie, posiada wszystkie funkcje , które chcesz lol próbuje zrównoważyć mój budżet la . Gen jest bardzo ex jak ja ratuję się dostać monitora 144 Hz , jak również. I myślę, że większość funkcji genu jest bardziej podobny chwyt . Tylko zapalonych graczy , który gra 20 godziny na dobę i 4 godziny snu i / lub stosowanie chłodzenie azotem można zauważyć ogromną różnicę w dźwięku i LAN lag IMHO . Więc wciąż patrząc wokół, aby zobaczyć , które mobo sparować z Intel i7 . I czy aby uzyskać Intel Skylake i7 lub Haswell i7 . Jeżeli zgadzają się kombinacje Skylake i7 + mobo i Haswel i7 + mobo i czy iść Mini ITX (na wygląd ) lub micro ATX , to strasznie dużo combo do wyboru.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)