Zagadnienia prędkości Homeplug
#1

Drodzy zebrani,   Czy mogę sprawdzić, jakie są rzeczy do sprawdzenia w celu optymalizacji szybkości homeplugs ?   I bawił się , jakie przedmioty są podłączone do głównych przełączników , czy ochrony przed przepięciami Multi wtyczki pomogło w zmniejszeniu hałasu itp?   Jestem obecnie na planie 200Mbps , zrobiłem Speedtest gdy podłączony bezpośrednio do routera i dostał 230mbps prędkość pobierania , a przez HomePlug mam prędkość 120mbps pobierania.   Czy istnieją jakieś sposoby na mnie , aby zwiększyć prędkość ?   PS: Jestem obecnie za pomocą TP-LINK 500Mbps HomePlug .   Dzięki!
Reply
#2

120mbps do 200Mbps planu jest znacznie poniżej średniej. Btw, co Bramka / router używasz?
Reply
#3

moodless napisał: Drodzy zebrani, Czy mogę sprawdzić, jakie są rzeczy do sprawdzenia w celu optymalizacji szybkości homeplugs ? I bawił się , jakie przedmioty są podłączone do głównych przełączników , czy ochrony przed przepięciami Multi wtyczki pomogło w zmniejszeniu hałasu itp? Jestem obecnie na planie 200Mbps , zrobiłem Speedtest gdy podłączony bezpośrednio do routera i dostał 120mbps prędkość pobierania , a przez HomePlug mam prędkość 120mbps pobierania. Czy istnieją jakieś sposoby na mnie , aby zwiększyć prędkość ? PS: Jestem obecnie za pomocą TP-LINK 500Mbps HomePlug . Dzięki! używać wtyczki domu potwierdzić la .. 120mbps jest już bardzo bardzo bardzo przyzwoite
Reply
#4

jeśli otrzymujesz tylko 120mbps bezpośrednio do routera , w jaki sposób można się spodziewać za prędkością do rozerwania ponad 120mbps na homeplugs ?
Reply
#5

moodless napisał: Drodzy zebrani, Czy mogę sprawdzić, jakie są rzeczy do sprawdzenia w celu optymalizacji szybkości homeplugs ? I bawił się , jakie przedmioty są podłączone do głównych przełączników , czy ochrony przed przepięciami Multi wtyczki pomogło w zmniejszeniu hałasu itp? Jestem obecnie na planie 200Mbps , zrobiłem Speedtest gdy podłączony bezpośrednio do routera i dostał 120mbps prędkość pobierania , a przez HomePlug mam prędkość 120mbps pobierania. Czy istnieją jakieś sposoby na mnie , aby zwiększyć prędkość ? PS: Jestem obecnie za pomocą TP-LINK 500Mbps HomePlug . Dzięki! Speedtest gdy podłączony bezpośrednio do routera i ma prędkość 120mbps pobierania nie jest normalne. Czy 200Mbps prędkość pobierania lub 120mbps ? Literówka? Poprzez HomePlug następnie dostał 120mbps prędkość pobierania jest rozważyć już dość dobra.
Reply
#6

jskc3617 napisał: Speedtest gdy podłączony bezpośrednio do routera i ma prędkość 120mbps pobierania nie jest normalne. Czy 200Mbps prędkość pobierania lub 120mbps ? Literówka? Poprzez HomePlug następnie dostał 120mbps prędkość pobierania jest rozważyć już dość dobra. " PS: Jestem obecnie za pomocą TP-LINK 500Mbps HomePlug . " Pomyśl TS zmienione Liao
Reply
#7

Mam tylko 50Mbps z 200Mbps . U r ALD tyle szczęścia
Reply
#8

Paiseh wszystkim I wprowadza mój pierwszy post Liao .
Reply
#9

Bright91 napisał: Mam tylko 50Mbps z 200Mbps . U r ALD tyle szczęścia nigdy nie zadzwonić i narzekać ? używasz HomePlug lub ? wiem SingTel dać gówniany router, gdzie prędkość bezprzewodowej kaucyjna na około 60mbps max. to dlaczego chciałem użyć HomePlug . Ja również niedawno odnowiony dom mój nie tak dawno temu, ale nie zrobił opt wyciągnąć przewód ethernet do mojego komputera , a teraz już żałuję
Reply
#10

moodless napisał: nigdy nie zadzwonić i narzekać ? używasz HomePlug lub ? wiem SingTel dać gówniany router, gdzie prędkość bezprzewodowej kaucyjna na około 60mbps max. to dlaczego chciałem użyć HomePlug . Ja również niedawno odnowiony dom mój nie tak dawno temu, ale nie zrobił opt wyciągnąć przewód ethernet do mojego komputera , a teraz już żałuję należy zrobić kilka prac domowych , jak o homeplugs AV i AV2 standardów i co wpływa na prędkość HomePlug .... czy wyremontować ur przewodów elektrycznych, takich jak zastąpienie ich nowymi podczas ur aktualizacji ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)