Wszelkie polecane warsztaty PC?
#1

Witam wszystkich, mój komputer został stoi kilka problemów i chciałbym się znaleźć warsztat, aby uporządkować wszystkie moje problemy na zewnątrz. Wszelkie zalecenia?   Mój komputer został zbudowany na zlecenie przez znajomego około 3 lat temu.   Mogę tylko wymienić się widowisko przy mojej głowie jak ja zamieszczam to na zewnątrz. Będzie zmieniać raz jestem w domu.   Problemy mam do czynienia z nim były takie rzeczy jak niektórych gier / programów powodujących komputer do powieszenia. Niektórzy po prostu nie chce się uruchomić. BSODs występować od czasu do czasu. A ostatnio rozruchu błędów. I rzeczywiście zainstalowany program o nazwie WhoCrashed i wskazał sterowniki sieci Qualcomm zabójca został powodują dużo problemów, ten program nie pozwoli mi go odinstalować całkowicie. Błędy BootDisk również zostały znalezione (wystąpił po próbie odinstalowania sieć zabójcy).   Okular: MSI mobo gier (czerwony kolorowy jeden) w stanie zapamiętać dokładny model. i5 modelu 4xxx 8GB RAM pojedynczego kija 1TB HDD Radeon Rsomething. (Był w porównaniu do gtx660) Win10   PS: Wiem, że specyfikacje są halfassed ale to miało na celu przyszłych aktualizacji, jak to był mój pierwszy Custom PC. Proszę o pomoc, jestem bardzo zdesperowany, aby to rozwiązać ..
Reply
#2

Najprawdopodobniej ponownie zainstalować sterownik będzie działać
Reply
#3

Problemem jest oprogramowanie zabójca . Jest to znany problem . Odinstaluj wszystko (oprogramowanie i sterownik). Przejdź do Menedżera urządzeń i zaktualizować sterownik stamtąd. W ten sposób , trzeba tylko zainstalować sterownik , a nie killer oprogramowania .
Reply
#4

sliferino napisał: Witam wszystkich, mój komputer został stoi kilka problemów i chciałbym się znaleźć warsztat, aby uporządkować wszystkie moje problemy na zewnątrz. Wszelkie zalecenia? Mój komputer został zbudowany na zlecenie przez znajomego około 3 lat temu. Mogę tylko wymienić się widowisko przy mojej głowie jak ja zamieszczam to na zewnątrz. Będzie zmieniać raz jestem w domu. Problemy mam do czynienia z nim były takie rzeczy jak niektórych gier / programów powodujących komputer do powieszenia. Niektórzy po prostu nie chce się uruchomić. BSODs występować od czasu do czasu. A ostatnio rozruchu błędów. I rzeczywiście zainstalowany program o nazwie WhoCrashed i wskazał sterowniki sieci Qualcomm zabójca został powodują dużo problemów, ten program nie pozwoli mi go odinstalować całkowicie. Błędy BootDisk również zostały znalezione (wystąpił po próbie odinstalowania sieć zabójcy). Okular: MSI mobo gier (czerwony kolorowy jeden) w stanie zapamiętać dokładny model. i5 modelu 4xxx 8GB RAM pojedynczego kija 1TB HDD Radeon Rsomething. (Był w porównaniu do gtx660) Win10 PS: Wiem, że specyfikacje są halfassed ale to miało na celu przyszłych aktualizacji, jak to był mój pierwszy Custom PC. Proszę o pomoc, jestem bardzo zdesperowany, aby to rozwiązać .. przywrócić Win7 lub Win8.1 może rozwiązać wszystkie swoje problemy. KNS Win10 Anniversary Aktualizacja daje dużo ludzi, dużo problemów.
Reply
#5

cześć wszystkim, Niestety nie wiem, jak będzie i mój qn ponownego inny wątek ... każde zalecenie dla PC warsztatu na Wschodzie ? com automatycznego wyłączania n restart ponownie n ponownie .. cant wydaje się wykraczać poza stronach okna pulpitu . ktoś wie mniej więcej co ten problem? DIY com kupiony w Fuwell ubiegłym roku.
Reply
#6

sweetm napisał: cześć wszystkim, Niestety nie wiem, jak będzie i mój qn ponownego inny wątek ... każde zalecenie dla PC warsztatu na Wschodzie ? com automatycznego wyłączania n restart ponownie n ponownie .. cant wydaje się wykraczać poza stronach okna pulpitu . ktoś wie mniej więcej co ten problem? DIY com kupiony w Fuwell ubiegłym roku. Myślę, że problemem jest PSU
Reply
#7

sweetm napisał: cześć wszystkim, Niestety nie wiem, jak będzie i mój qn ponownego inny wątek ... każde zalecenie dla PC warsztatu na Wschodzie ? com automatycznego wyłączania n restart ponownie n ponownie .. cant wydaje się wykraczać poza stronach okna pulpitu . ktoś wie mniej więcej co ten problem? DIY com kupiony w Fuwell ubiegłym roku. są w stanie zobaczyć u dowolnego ekranu POST lub dostępu do ekranu BIOS-u ? a może u notować specyfikację swojego systemu?
Reply
#8

MiFan4149 napisał: Myślę, że problemem jest PSU Niestety jestem trochę laikiem w takich rzeczy .... jego prawo źródło energii ? więc po prostu wyskoczyć do dowolnego sklepu , aby go zastąpić?
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: są w stanie zobaczyć u dowolnego ekranu POST lub dostępu do ekranu BIOS-u ? a może u notować specyfikację swojego systemu? dzięki za odpowiedź.. Tak widziałem ekran Gigabyte czym niektóre działające słowa i okna ekranu ... chwila trafi na ekran pulpitu będzie to auto w dół, a com spróbuje uruchomić ponownie i przechodzi do trybu awaryjnego ... ponownie w trybie awaryjnym, to ledwo ładuje i to auto zamknąć ponownie . Niestety nie można było wiedzieć, jak uzyskać specyfikacje COM .. dostał ją razem z moim przyjacielem ... ponadto com przechowywane rebooting..thus dun , że mogę zrobić wszystko za wyjątkiem oglądania go starając się " żywa " ...
Reply
#10

sweetm napisał: dzięki za odpowiedź.. Tak widziałem ekran Gigabyte czym niektóre działające słowa i okna ekranu ... chwila trafi na ekran pulpitu będzie to auto w dół, a com spróbuje uruchomić ponownie i przechodzi do trybu awaryjnego ... ponownie w trybie awaryjnym, to ledwo ładuje i to auto zamknąć ponownie . Niestety nie można było wiedzieć, jak uzyskać specyfikacje COM .. dostał ją razem z moim przyjacielem ... ponadto com przechowywane rebooting..thus dun , że mogę zrobić wszystko za wyjątkiem oglądania go starając się " żywa " ... Dobrze, ponieważ system jest na pętli rozruchowej może być mobo i ram , ponieważ u może rozpocząć się i zobaczyć rzeczy , den nie powinno być psu . Może u może spróbuj otworzyć obudowę i wyjąć wszystkie barany u mieć i lewo 1 kij i spróbuj wchodzenia w BIOS poprzez naciśnięcie klawiszy DEL / F2 .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)