Vireles most Vari -ICE N5402SP
#1

Cześć wszystkim,   Chcę używać DVG - N5402SP dostarczone przez Starhub jako bezprzewodowego mostu , tak że mój ASUS RT- NI6 jest głównym routerem, który zapewnia sygnał w domu   Muszę zrobić to coz mój fibrepoint jest tuż przy rogu domu i sygnału routera nie obejmuje cały dom
Reply
#2

Model 5402 ma słabą wydajność sieci bezprzewodowej. Lepiej umieścić go na bok i uzyskać inny router jak N56U działać jako most bezprzewodowy .
Reply
#3

U znaczy mogę użyć innego routera z wyjątkiem tych przewidzianych przez SH ?
Reply
#4

denniswhee napisał: U znaczy mogę użyć innego routera z wyjątkiem tych przewidzianych przez SH ? Myślę, że mógłbym misread ciebie. Myślałem, że chcesz używać 5402 jako pomost do głównego routera , N16 . Jeśli nadal używając 5402 jako głównego routera , a nie masz Digital Voice , można zadzwonić i poprosić 1633 do bezpośredniego ONT . Po jej uaktywnieniu można podłączyć N16 do ONT bezpośredni i odłożyć na bok 5402 . Jeśli ONT nie jest zdolny do głosu , a nadal chcesz używać 5402 dla głosu , można zlikwidować i połączyć N16 do 5402 .
Reply
#5

denniswhee napisał: Cześć wszystkim, Chcę używać DVG - N5402SP dostarczone przez Starhub jako bezprzewodowego mostu , tak że mój ASUS RT- NI6 jest głównym routerem, który zapewnia sygnał w domu Muszę zrobić to coz mój fibrepoint jest tuż przy rogu domu i sygnału routera nie obejmuje cały dom Istnieje już wątku na niego.
Reply
#6

Przeprosiny dla wielu nici , ale można wskazać mi w dobrym kierunku ? Gribber napisał: Istnieje już wątku na niego.
Reply
#7

denniswhee napisał: Przeprosiny dla wielu nici , ale można wskazać mi w dobrym kierunku ? Starhub wątku doświadczenie. Przeczytaj go stamtąd
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)