Odbiór Singtel bani
#1

Na obszarze Jurong East , Signal 3G pełny bar , ale o zerowej danych 3G. Nie można otworzyć prostą stronę internetową w ogóle. Kilka lat temu tak, teraz też tak.   Marsiling obszar również takie same.     APP iPhone Carriercompare Dworzec autobusowy i JE JE MRT     JE Venture Ave     25Apr2012 JE MRT     BukitBatok MRT     BukitGombak MRT     CCK MRT       Pomimo Jcube jest tam i Jem & BigBox już wkrótce , Singtel nie graniczą go ?
Reply
#2

może te dwa są hot spot . nie powinno być zbyt wiele innych Spot . GPGT : Moja skarga do ARP w sieciach 3G Singtel kiepska .
Reply
#3

SG 3g nie jest gd porównaniu do zamorskiej
Reply
#4

Poczekaj, aż spróbujesz M1 LOL !!! Jego laggi gorzej!
Reply
#5

milo8899 napisał: Na obszarze Jurong East , Signal 3G pełny bar , ale o zerowej danych 3G. Nie można otworzyć prostą stronę internetową w ogóle. Marsiling obszar również takie same. cześć Są u za pomocą iPhone ? Idź ogólne ustawienia wyłączyć N na na sieci 3G rozwiąże problem za każdym razem u HV problem M1 nie HV problemu danych 3G 3G ale odbierania słaba wewnątrz handlowej Ctr lub powierzchni biurowej na terenie wschodniej Jurong
Reply
#6

Może potwierdzić sygnał Singtel jest słaby w kilku miejscach [np Bukit Panjang w mojej klasie , gdzie jest już bardzo otwarty. ] . Gdzie indziej jednak, tak naprawdę nie dostał zbyt wiele problemów , z wyjątkiem 3G stale spada i konieczności używania tylko GPRS
Reply
#7

Boltersdriveer napisał: Może potwierdzić sygnał Singtel jest słaby w kilku miejscach [np Bukit Panjang w mojej klasie , gdzie jest już bardzo otwarty. ] . Gdzie indziej jednak, tak naprawdę nie dostał zbyt wiele problemów , z wyjątkiem 3G stale spada i konieczności używania tylko GPRS nawet skarżą 3g spada również nie ma zastosowania. uznają 3G / 2G poprzez sprawdzenie ur zerwania połączenia .
Reply
#8

naruto13 napisał: nawet skarżą 3g spada również nie ma zastosowania. uznają 3G / 2G poprzez sprawdzenie ur zerwania połączenia . Yea la , dokładnie. Nie tak naprawdę każde sprawdza dostępność Internetu .
Reply
#9

Boltersdriveer napisał: Yea la , dokładnie. Nie tak naprawdę każde sprawdza dostępność Internetu . składka metoda kontroli. tak wyjątkowy , że nie ma sensu . jeszcze ośmielają się odpowiedzieć, że do ARP. Jestem zadziwiać. każda joker można również przyczepić się do sposobu korzystania zerwania połączenia , by sprawdzić między 2G / 3G zrzucie sygnału. kiedy skarżą się, że to tylko dlatego, że 2G / 3G na telefon przełącza .
Reply
#10

Mam M1 Starhub i Singtel KM. Singtel jest zwykle najszybszy . Starhub wydaje się odległe 2nd. sieci M1 jest mało użyteczny czasem .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)