Potrzebujesz porady na temat średniej klasy gier PC
#1

Cześć, to jest mój pierwszy raz buduje com, więc mam nadzieję, że mogę dostać kilka rad od ciebie na lepszych opcji na mojej budowie? Dzięki   Płyta główna: ASUS HM110 A-D3 + i5 6500 @ $ 373   Karta graficzna: Nvidia GTX 1060 (Palit podwójny wentylator / Zotac) @ $ 299 (przed Lazada dyskonta)   Baran Crucial GSkill PC3 - 1333 @ $ 46   Przechowywanie: Seagate 1TB 7200rpm HDD @ 64 Samsung 250GB SSD Evo 850 @ 125   PSU: EVGA B1 80+ Bronze Power Supply - $ 69 (Lazada)   Inne rzeczy: SATA DVD ~ 20 $     Wszystkie ceny są od tradepac, chyba że podano inaczej.     pytania: 1. Czy moja płyta dobra za to, co buduję? I rozważa H170m ale myślę, że nie trzeba mieć taki dobry. Czy są jakieś wady coraz płyta micro-ATX?   2. Podwójny wentylator Palit vs Zotac? Albo jest diff nieistotne?   3. Jaki przypadek polecacie?   4. Celowo wybraliśmy dobry zasilacz, bo myślę, że to bardzo ważne. Ale myślicie istnieje różnica w PSU EVGA wybrałem vs Coolermaster elite v2 550W / FSP Hexa + 550W? Te ostatnie są w warstwie D podczas EVGA wydaje się sprawiedliwy studni w recenzjach.   5. Wszelkie dodatkowe kable lub urządzenia muszę przy budowie?
Reply
#2

pierwsza rzecz. u mieć budżet? byłoby łatwiej pracować , jeśli u miała. OS ? Akcesoria? monitor?
Reply
#3

MianBaoFren napisał: pierwsza rzecz. u mieć budżet? byłoby łatwiej pracować , jeśli u miała. OS ? Akcesoria? monitor? Budżet około 1.1k OS / Akcesoria i ekranu będę się osiedlić , będzie ponowne niektóre rzeczy z mojego starego COM ( czyli obecnie zepsute )
Reply
#4

Versal napisał: EVGA , gdy wydaje się sprawiedliwy studni w recenzjach. no ... nie wszyscy zasilacz EVGA są równe są one pochodzą z innego producenta ... to dlaczego dostał inny alfabet G B P b1 b2 g1 g2 P1 P2 niezależnie
Reply
#5

Może u można podać swoje wykorzystanie tego komputera , jak również? 1. oraz bardziej lub mniej dobre, jeśli u dun trzeba tak wiele funkcji, z płytą główną. oraz zaledwie kilka pasów mniejsze , inne niż nic więcej . 2. powiedziałbym wydajność nie wiele różnych, lecz temp może. 3. Tecware F3 4. również nie jestem pewien tego EVGA . FSP wciąż ok dla niego norma . 5. NaH w większości powinien być w mobo .
Reply
#6

Versal napisał: Budżet około 1.1k OS / Akcesoria i ekranu będę się osiedlić , będzie ponowne niektóre rzeczy z mojego starego COM ( czyli obecnie zepsute ) brzmi rozsądnie . ZrE0_Cha0s napisał: Może u można podać swoje wykorzystanie tego komputera , jak również? 1. oraz bardziej lub mniej dobre, jeśli u dun trzeba tak wiele funkcji, z płytą główną. oraz zaledwie kilka pasów mniejsze , inne niż nic więcej . 2. powiedziałbym wydajność nie wiele różnych, lecz temp może. 3. Tecware F3 4. również nie jestem pewien tego EVGA . FSP wciąż ok dla niego norma . 5. NaH w większości powinien być w mobo . naprawdę nie mogę polecić tecware f3 sia . zarządzanie linowa na tym czymś jest katastrofa . v trudne do zrobienia .
Reply
#7

MianBaoFren napisał: brzmi rozsądnie . naprawdę nie mogę polecić tecware f3 sia . zarządzanie linowa na tym czymś jest katastrofa . v trudne do zrobienia . Dobrze od b4 , że nie wspominając o jego budżet , więc jeśli dla sprawy , że należy ratować h dużo.
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: Dobrze od b4 , że nie wspominając o jego budżet , więc jeśli dla sprawy , że należy ratować h dużo. tak kupuję sprawę becuz to zbyt tanie . i to naprawdę ładnie wygląda + jest bardzo lekki. problemem jest zarządzanie kablami . v trudno umieścić go naprawdę dobrze.
Reply
#9

[ Mobo & Proc ] MSI B150M Bazooka Plus / szer i5-6500 - 431,00 $ [ GPU ] Zotac GTX 1060 Mini 3072MB - $ 269,00 ^^ ( Lazada ) [RAM ] G.Skill DDR4 2400MHz CL15 (8GB * 1 ) - w wysokości 50,00 $ [ SSD ] Zotac T400 240GB - $ +87,12 ** ( Lazada ) [HDD ] Toshiba 1TB / 64MB - 64,00 $ [ Zasilacz ] EVGA B1 500W 80+ Bronze - $ 69,52 ** ( Lazada ) [Sprawa ] Cooler N200 - 61,00 $ Razem: - 1,031.64 $ Kup od Themes PC chyba że podano inaczej ** Kup od Lazada SG App FriYaYs DBS ( 12 % taniej ograniczona @ 20 $ ) ^^ Kup od Lazada SG web 30 $ off (Min $ 200. ) - HURRYSEP30 Zotac dla mnie, już gwarancja. 2 + 3 lata
Reply
#10

MianBaoFren napisał: tak kupuję sprawę becuz to zbyt tanie . i to naprawdę ładnie wygląda + jest bardzo lekki. problemem jest zarządzanie kablami . v trudno umieścić go naprawdę dobrze. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Budowanie z tą sprawą b4 mają odrobinę kłopotów z płyty tylnej płyty Smutne jest OOS w Lazada , jakość wykonania jest abit biednych. Metal jest zbyt słaby , wyprowadzenie kabla może być zarządzany
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)