(NAS ) D -Link DNS- 320L
#1

Ten wątek jest o D -Link ShareCenter 2 -Bay Network Storage Enclosure Chmura aka DNS- 320L .   Ten model NAS był na sprzedaż podczas SITEC 2012 Pokaż na $ . 89 Nie przynieśli jak już posiadał DNS- 320 .   Prosimy wysyłać wszystkie problemy i problemy dotyczące tej NAS tutaj .
Reply
#2

Postanowił usunąć wątek na modded - FFP jak nie mam rzeczywiste NAS do testowania i wprowadzania od użytkownika nie są w przygotowaniu. Zarezerwowany....
Reply
#3

Wszelkie ciekawe funkcje Poza tym, co może zrobić 320 ?
Reply
#4

może przenieść 320 RAID 1 hdd x2 prosto 320L i pracować ?
Reply
#5

shadowandy napisał: Wszelkie ciekawe funkcje Poza tym, co może zrobić 320 ? Nowe funkcje , które są brakujące w DNS- 320: - Mydlink Cloud Service , która umożliwia zdalne dostęp do plików - Moje zdjęcia albumy / Galeria aplikacje - Monitor zasobów w menu stanu systemu
Reply
#6

Eric Ying napisał: może przenieść 320 RAID 1 hdd x2 prosto 320L i pracować ? Objętość standard powinien działać, ale nie taki pewien RAID -1.
Reply
#7

Kupiłem 320L z SITEX, mój pierwszy NAS. Po 4 dniach bawić się z nim, oto kilka kwestii, że doświadczeni: 1) Niska szybkość transferu - nie mogą być ze względu na samą NAS ale wiele innych czynników, wiem. Zresztą używam routera Singtel 2Wire 5012NV i podłączeniu kabla Ethernet do portu 2, jest to, że port Gigabit? Zajęło mi około 8hrs przenieść 315gb z mojego komputera, nie wiem, czy to jest to normą 2) jeden z głównych powodów, dla których kupiłem było strumieniowo filmy i muzykę, gdy jestem na zewnątrz, za pomocą mojego telefonu Android. Kiedyś aplikację DLINK aby uzyskać dostęp do NAS, ale nie obsługuje większość formatów wideo. Czy ktoś wie jak otworzyć plik w innej aplikacji (Moboplayer)? Podobno ma być w stanie to zrobić, zgodnie z wymienionych cech w sklepie Play. 3) Nie można zakończyć rejestrację, aby założyć konto mydlink. E-mail weryfikacyjny nie przybył, mimo mnie używając innej poczty elektronicznej, wysyłając swoje wsparcie techniczne o nim. Czy mydlink jedynym sposobem, aby uzyskać dostęp do plików z innego komputera poza domem?
Reply
#8

@the_clairvoyant użyć NAS Performance Tester do benchmarku wydajność swojego NAS. Nie można pomóc na innych 2 pytania.
Reply
#9

Nadal mam ofertę $ 89 ???
Reply
#10

To są moje wyniki , są dopuszczalne?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)