Skąd wy kupić stolik komputerowy z ? ?
#1

Obok IKEA. Anymore zalecenia ?
Reply
#2

Qoo10 10 char
Reply
#3

m0n0n0ke napisał: Obok IKEA. Anymore zalecenia ? Qoo10 lub meble Okolice sklepu .
Reply
#4

pracy chciał wyrzucić 20 lat tabeli stare sitoca .
Reply
#5

Mam kopalni w sklepie meblowym. Zasadniczo masz wiedzieć , jakiego rodzaju stołu , czego potrzebujesz , a następnie znaleźć coś, w zależności od potrzeby ur . Trochę pomiarów w razie potrzeby. Moje podstawowe wymagania podczas zakupu wyniosła : - Wysokość wzrostu, im 1,7 + m więc noga musi być ~ 1m - Szeroka , na pulpit korzystania z komputera i używania laptopa + jakiś umieszczania innych przedmiotów - Nie ma potrzeby do szuflad, czyści powierzchnię w dolnej części tabeli
Reply
#6

Jeden dostałem od vhive wyrażeniem 10plus roku nadal wygląda nowa
Reply
#7

Nakedtoes napisał: Jeden dostałem od vhive wyrażeniem 10plus roku nadal wygląda nowa Tak samo tutaj . Konstrukcja jest bardzo solidna i bardzo rozsądne ceny .
Reply
#8

Próbowaliśmy raz, aby dostać się z Taobao i statek ponad LOL .. .price mądry jest Abou $ 170 .. ale to stół o długości nie mogę łatwo dostać się w Singapurze ( 180 szerokości) . Problemem było to, że przyszedł z chipem w jednym z rogów .. żaden sposób nie mogę wysyłać je z powrotem , więc zamiast przylgi są jakieś $ dla mnie kupić korektor LOL ..
Reply
#9

Przez ostatnie 15 lat , dostał moje biurko z Ikei , paiseh dostał żadnej innej rekomendacji
Reply
#10

xiaozozo napisał: Mam kopalni w sklepie meblowym. Zasadniczo masz wiedzieć , jakiego rodzaju stołu , czego potrzebujesz , a następnie znaleźć coś, w zależności od potrzeby ur . Trochę pomiarów w razie potrzeby. Moje podstawowe wymagania podczas zakupu wyniosła : - Wysokość wzrostu, im 1,7 + m więc noga musi być ~ 1m - Szeroka , na pulpit korzystania z komputera i używania laptopa + jakiś umieszczania innych przedmiotów - Nie ma potrzeby do szuflad, czyści powierzchnię w dolnej części tabeli IKEA sua ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)