PC zachować automatycznego restartu (nowa zbudował CPU)
#1

Witam mam po prostu zbudować cpu niedawno. Jednak, gdy gram w gry , to będzie po prostu zrestartować nagle bez ostrzeżenia.   Asrock h81m - DG i5-3590 Kingston DDR3 1600MHz 8GB Palit GTX 760jetstream CM THUNDER 500W MOJA SPRAWA JEST SHARKOON VS3
Reply
#2

Wygląda na to zagadnienie ciepła najbardziej prawdopodobny . Otrzymuj HWMonitor i zrobić test warunków skrajnych i powiedz nam swoje temps szczytowe i jeśli stabilny? Stress testy GPU i CPU .
Reply
#3

Ponadto, wszystkie elementy osadzone w porządku? Pasta termoprzewodząca nie jest zbyt gruby / cienki? Jakie są wasze startowe bezczynnie temps w BIOS ? Robiłeś obliczenia zasilacza do instalacji ? 500w wystarczy ?
Reply
#4

Podczas odtwarzania gry. Mój procesor ciepło do około 60 stopni. Przy biegu luzem jest około 30 stopni
Reply
#5

Yup wszystkie elementy osadzone prawidłowo. Pasta termoprzewodząca nie powinno się problemem. Wyliczenie psu było 320 ++ . Powinny być bardziej THAB wystarczające. My bios startowy temp jest 31degree . Czy to może być moja mobo uszkodzony?
Reply
#6

Ok , spróbuj stress test z HWMonitor i zobaczyć max temps
Reply
#7

Zrobiłem test warunków skrajnych przy użyciu HeavyLoad i to jest mój wynik po uruchomieniu go przez 3 minuty Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Kiedy gram w gry, karty graficznej temperatura wzrasta do wartości ponad 60 , a czasem 70 stopni Celsjusza
Reply
#8

bumppppppppppp
Reply
#9

Mój komputer jest w 90% podobna do twojej. i5 3450 GTX 760 8GB, etc I również ten sam problem jak ty. Czasami Gra 1/2 sposobem będzie po prostu Blackout następnie uruchomi się ponownie . Irytujące sia . Mam nadzieję, że ktoś tutaj może pomóc. Powinien być taki sam problem .
Reply
#10

Rozwiązaliśmy ten problem, okazuje się być uszkodzony zasilacz .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)