Słuchawki odtwarzanie dźwięku tylko z jednej strony
#1

Witam wszystkich, kupiłem pc zwyczaj budowania z komputera tematów w maju tego roku. Niedawno począwszy problem gdzie dźwięk gra tylko z jednej strony moich słuchawkach . Należy zwrócić uwagę jest to, że kiedy pociągnąć za przewód słuchawek abit i zapewniają pewne napięcie , dźwięk wyjdzie całkowicie z obu stron. ale kiedy zwolnić , dźwięk sięga tylko po jednej stronie .     Próbowałem rozebrać obudowę , ale nie mam wiedzy na temat instalacji , więc nie chcemy usunąć z niego nic , wszystko co zrobiłem było grzebać w nim, ale nic się nie stało .     pc motywy faktura stwierdza, że " Rozwiązywanie problemów będzie opłata w wysokości 40 $ za usługę " . co wydaje się dużo pieniędzy, aby zapłacić za to niewielki problem , więc tak naprawdę nie chcesz iść w dół i niech to zrobić.     Przetestowałem słuchawek na moim telefonie i innych urządzeń i nie ma problemu na tych urządzeniach. doceni każde rozwiązanie !! jeśli zajdzie taka potrzeba , mogę obniżyć urządzenie do sklepu, tak długo jak nie jest tak drogie. pomoc!!
Reply
#2

Jesteś pewien, że twoje słuchawki nadal działa? Czy twoje słuchawki z mikrofonem ci ? i wreszcie, czy próbowałeś innych słuchawek ?
Reply
#3

spróbuj inną parę słuchawek z tego samego gniazda , czy problem nadal istnieje?
Reply
#4

jego częstym problemem. Jest to spowodowane utlenianiem metalowymi stykami w gnieździe słuchawkowym lub swojej słuchawkowe jack 3,5 mm jest . Spróbuj sprawdzić, czy tam widoczne utlenianie na gniazda 3,5 mm , można użyć trochę alkoholu izopropylowego do czyszczenia go z brudu i delikatnie zeskrobać utlenianiu się powierzchni. Jeśli tam nie utleniania na gniazdo słuchawkowe to znaczy wewnętrzna gniazda w obudowie metalowej utlenia się i być może trzeba demontować go, aby go usunąć.
Reply
#5

Co znajduje się obudowa użyciu ?? A poza tym, że jeśli jack dźwięk wciąż ta sama , jeszcze zobaczyć, czy u może wykręcić ten kawałek deski do panelu przednim , jak i na giełdzie.
Reply
#6

Podłączeniu earphonejack , jest to kompilacja w dźwięku z MB lub karty dźwiękowej ? A może to z przodu lub z tyłu swojej obudowie ? Wykonaj czyszczenie otworu gniazda ? Jeśli nadal nie może znaleźć karty dźwiękowej zastępczy.
Reply
#7

słuchawki są bez mikrofonu , a ja testowano je na inne urządzenia jak mój galaktyk S7 i działa idealnie na tych. podłączony w parze diff słuchawek w tym samym Jack sam problem . postara czyszczenia gniazdo z pewnym izopropylowego i zgłoś się ! dzięki.
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: Co znajduje się obudowa użyciu ?? A poza tym, że jeśli jack dźwięk wciąż ta sama , jeszcze zobaczyć, czy u może wykręcić ten kawałek deski do panelu przednim , jak i na giełdzie. Nie jestem pewien co masz na myśli Leh. Obudowa jest moja CM 311. podłączeniu słuchawek do przedniego panelu obudowy.
Reply
#9

hj_dragon napisał: Podłączeniu earphonejack , jest to kompilacja w dźwięku z MB lub karty dźwiękowej ? A może to z przodu lub z tyłu swojej obudowie ? Wykonaj czyszczenie otworu gniazda ? Jeśli nadal nie może znaleźć karty dźwiękowej zastępczy. po prostu starał się oczyścić przy użyciu podnośnika wacikiem , ale wciąż mam ten sam problem. musi znaleźć zastępczej karty dźwiękowej ah ? w rzeczywistości prawie wszystkie moje części wciąż na gwarancji. somemore czuję się jak może to mały problem , ponieważ dźwięk może grać ok kiedy pociągnąć abit drutu słuchawki . wystarczy , że raz puścić a następnie powrócić do jednego ucha.
Reply
#10

hydruz napisał: Nie jestem pewien co masz na myśli Leh. Obudowa jest moja CM 311. podłączeniu słuchawek do przedniego panelu obudowy. to, co oznacza, że na przednim panelu zazwyczaj niektóre żołnierza gniazdo ich płytce tak, że można je przymocować do złącza na płycie , tak że może on być przymocowany do panelu przedniego oraz bez ruch gniazda (tak, że gdy uchwyt i obecnie przyzwyczajenie urobku ). coś takiego :
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)