Hub sieciowy / switch
#1

Cześć,   Potrzebuję porad dla koncentratora / przełącznika sieciowego do użytku domowego. Która marka będzie lepiej? TP- Link , DLINK , ProLink ?   Myślę, że jeden 5 portowy powinien wystarczyć , a najlepiej mieć gigabitów ..   Dzięki.
Reply
#2

każda marka też mogę. u może wan porównać różnicę gwarancją.
Reply
#3

Widzę. nie powinno być żadnego problemu, aby podłączyć go bezpośrednio do routera Asus N56U prawo ?
Reply
#4

dobrze , chciałbym uzyskać przełącznik Cisco bo wiem języka CLI , znasz żadnego języka CLI itp?
Reply
#5

bornerwave napisał: dobrze , chciałbym uzyskać przełącznik Cisco bo wiem języka CLI , znasz żadnego języka CLI itp? Czy kiedykolwiek spać obok jednej ?
Reply
#6

bornerwave napisał: dobrze , chciałbym uzyskać przełącznik Cisco bo wiem języka CLI , znasz żadnego języka CLI itp? Wiem też języka CLI . ale myślę, że do użytku domowego i don naprawdę trzeba skonfigurować go dużo. Również i don myślę Przełącznik Cisco jest zbyt tanie ... Btw . byłoby lepiej, jeśli mogę dostać RT- N15U lub coś podobnego i używać go jako jedynego urządzenia LAN pracować jak koncentratora / przełącznika ?
Reply
#7

A7997A napisał: Czy kiedykolwiek spać obok jednej ? Nie, ale stoją obok niego wcześniej, tak wiem, że robi hałasu xD tony_ong napisał: Wiem też języka CLI . ale myślę, że do użytku domowego i don naprawdę trzeba skonfigurować go dużo. Również i don myślę Przełącznik Cisco jest zbyt tanie ... Btw . byłoby lepiej, jeśli mogę dostać RT- N15U lub coś podobnego i używać go jako jedynego urządzenia LAN pracować jak koncentratora / przełącznika ? Tak to isnt tanie haha, dobrze, to zależy od ciebie
Reply
#8

te normalne hub / switch nie posiada opcje QoS prawda?
Reply
#9

tony_ong napisał: te normalne hub / switch nie posiada opcje QoS prawda? Muszę sprawdzić specyfikacje
Reply
#10

bornerwave napisał: Muszę sprawdzić specyfikacje Wygląda na to, don mają .. Mam tu na myśli robi to setup ONT -> RT- N56U (pokój 1 ) -> RT- N15U (pokój 2 ), tak że zarówno pokój może mieć połączenie LAN ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)