SSD przestał działać , trzeba pobrać dane!
#1

Witam wszystkich, potrzebuję tu pomocy.   Mój Samsung 250GB SSD 840 EVO, który został uruchomiony system Windows 7 x64 na moim pulpicie niespodziewanie zmarł na mnie w tym tygodniu. To był tylko używany przez 8-9 miesięcy, a nawet szerzej.   Komputer nie uruchamia się go już (pokazy "Bootmgr brakuje" przy starcie), a to nie jest wykrywany w biosie albo (próbowałem różnych portów SATA do tego samego rezultatu).   Połączono go jako zewnętrznego dysku do innego komputera, a mimo że pojawił się jako standardowe urządzenie USB w Menedżerze urządzeń w obszarze powiadomień na pasku zadań nie pojawia się jako dysk w Eksploratorze.   Poszedł do zarządzania dyskami, gdzie jest wymieniony jako Disk 1, które jest znane i nie zainicjowany. Jednak miejsca na dysku nawet nie pokazać jako nieprzydzielone miejsce. (To nie jest moja, ale w zasadzie wygląda jak zdjęcie tutaj).   Próbowaliśmy kilka programów jak Partition Wizard i narzędzie do odzyskiwania EASEUS, ale ponieważ nie ma partycji, dysk może nawet nie zostać wykryte przez te narzędzia.   Naprawdę trzeba pobrać kilka plików z dysku, więc niektóre pomoc / sugestie będą bardzo mile widziane.   W przeciwnym razie, że mogę być na tyle zdesperowani, aby przejść do serwisu decovery danych, choć tak naprawdę tylko kilka dokumenty muszę, więc nie wiem, jak warto, że będzie. Ale wszelkie zalecenia byłby pomocny.   Z góry dziękuję!
Reply
#2

Heng kopię zapasową mojego ważne rzeczy na RAID 1 oraz zewnętrznego dysku twardego USB. Zamierzasz spędzić ilu tysięcy odzyskać pliki? Również nie gwarantują one w stanie odzyskać pliki, które potrzebujesz.
Reply
#3

Pamiętam forummer Wyłączone SMART na BIOS , włączył się nowy hdd jak Windows i " zepsute " hdd jako drugorzędne , a następnie przeniósł wszystkie swoje dane na zewnątrz.
Reply
#4

Wiesz , jak używać narzędzia Zarządzanie dyskami , ale nie wiem , jak korzystać z kopii zapasowej. Następnym razem korzystanie Dropbox , to automatycznie zapisuje pracę
Reply
#5

Kennedy napisał: Pamiętam forummer Wyłączone SMART na BIOS , włączył się nowy hdd jak Windows i " zepsute " hdd jako drugorzędne , a następnie przeniósł wszystkie swoje dane na zewnątrz. Wyłączenie środki bezpieczeństwa jest dobrym pomysłem Zrobiłbym wyżej po wypróbowaniu wymienione poniżej : Za pomocą kilku oprogramowanie do odzyskiwania danych do skanowania dysku (ale tylko po wszczęciu napraw można potwierdzić ponad wszelką wątpliwość , na czym polega problem ) . Jeśli masz szczęście , to tylko tabela partion jest uszkodzony. powinieneś być w stanie skopiować z danych za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych . Gdyby
Reply
#6

yusoffb01 napisał: Wiesz , jak używać narzędzia Zarządzanie dyskami , ale nie wiem , jak korzystać z kopii zapasowej. Następnym razem korzystanie Dropbox , to automatycznie zapisuje pracę Wiem o Dropbox , a większość moich danych jest faktycznie na osobnych dyskach , które są wspierane regularnie. Wystarczy, że zdałem sobie sprawę, miałem garść dokumentów zapisanych na tym dysku SSD , który nie mam najnowsze wersje . Nie są one warte tysiące do mnie, ale jeśli mogę zaoszczędzić trochę czasu od konieczności ich przerabiania , nie przeszkadza mi wypróbowanie niektórych programów lub płacąc nieco.
Reply
#7

Kennedy napisał: Pamiętam forummer Wyłączone SMART na BIOS , włączył się nowy hdd jak Windows i " zepsute " hdd jako drugorzędne , a następnie przeniósł wszystkie swoje dane na zewnątrz. Wyłączenie środki bezpieczeństwa jest dobrym pomysłem Zrobiłbym wyżej po wypróbowaniu wymienione poniżej : Za pomocą kilku oprogramowanie do odzyskiwania danych do skanowania dysku (ale tylko po wszczęciu napraw można potwierdzić ponad wszelką wątpliwość , na czym polega problem ) . Jeśli masz szczęście , to tylko tabela partion jest uszkodzony. powinieneś być w stanie skopiować z danych za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych . Jest to umowa jeden strzał . Jeśli "Napraw" samemu , odzyskiwanie danych po prostu stało się dużo trudniejsze , jeśli dane sektor zawierający został zastąpiony. jeśli przestraszony , a dane są na tyle cenne , uzyskać pomoc od specjalistów
Reply
#8

Kennedy napisał: Pamiętam forummer Wyłączone SMART na BIOS , włączył się nowy hdd jak Windows i " zepsute " hdd jako drugorzędne , a następnie przeniósł wszystkie swoje dane na zewnątrz. tmfwy napisał: Wyłączenie środki bezpieczeństwa jest dobrym pomysłem Zrobiłbym wyżej po wypróbowaniu wymienione poniżej : Za pomocą kilku oprogramowanie do odzyskiwania danych do skanowania dysku (ale tylko po wszczęciu napraw można potwierdzić ponad wszelką wątpliwość , na czym polega problem ) . Jeśli masz szczęście , to tylko tabela partion jest uszkodzony. powinieneś być w stanie skopiować z danych za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych . Dzięki Kennedy i tmfwy za pomocne sugestie . Dadzą ci spróbować. tmfwy , masz jakieś zalecenia dla oprogramowania do odzyskiwania danych? Próbowałem kilka ( parition Magic, PhotoRec , Wondershare Data Recovery ), ale mój dysk w ogóle nie pojawia się na nich , niestety.
Reply
#9

Spoilt SSD lol. Gg nie re. Nie ma nadziei z odzysku oprogramowania , które można pobrać . Nawet jeśli się sklepy z odzysku , lepiej upewnić się, że nie pobierają za wygórowane ceny za diagnozę , a następnie powiedzieć, że nie można zrobić. Jedyne, co można zrobić - SSD awarie inicjalizacji może być wrażliwy na temperaturę . Więc rzucić trochę lodu na swoim dysku SSD i spróbować uruchomić com. Jeśli to nie działa iść w drugą skrajność i użyć suszarki do włosów ( spróbuj trafić 70 stopni ) . Następnie modlił.
Reply
#10

Recuva działa również wtedy, gdy komputer może go wykryć Ostatni raz miałem podobny problem SSD nagle nie może być nawet w BIOSie . Po opuszczeniu go zasilany przez 1 godzinę mogą być wykryte, ale trzeba sformatować . Jeszcze teraz działa dobrze. U może spróbuj zaktualizować firmware za pomocą Samsung maga . 840 evo miał on problemy ze starszym firmware
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)