Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Mój dom obecnie za pomocą włókien ST i   - ONT do Modem Router (PACE) jest połączony poprzez Cat5e - Modem Router do MIO TV set top box jest również 5e .   Myślał , gdy zmienia wszystkie kable Cat5e do cat6 będzie to wykonalne ruch? ( W zakresie łączności , lepszą wydajność, mniej zagubiony w pakietach itp ), jeśli nie jest wtedy będzie musiał odwołać się ten pomysł.
Reply
#2

Jeśli CAT5e ya nadal działać zgodnie ze standardem CAT5e , ja dun , że będzie można dostać coś ekstra na zmianę do CAT6 .
Reply
#3

czy długość kabla wpływa na cokolwiek? myślał o uzyskanie jakieś kable Cat6 dla interkonektów oraz
Reply
#4

Chyba, że odległość pomiędzy urządzeniami jest bardzo daleko ( jak daleko są twoje ONT i TV ??) , nie powinno być żadnych dodatkowych korzyści przełączania kabli jeszcze. Cat6 zapewnia lepszą ochronę sygnału przesłuchów , dzięki czemu może być zaletą w przypadku podejrzenia zakłóceń sygnału. Ponieważ większość kabli Cat6 są dość tanie , kiedy kupić w SLS , nie zaszkodzi spróbować i tak.
Reply
#5

Zarówno Cat5e i Cat6 działa do 100m długości kabla .. Cat6 obsługuje do 10GbE , podczas gdy wsparcie Cat5e do prędkości 1GbE ..
Reply
#6

nie ma sensu zmiana z Cat5e do CAT6 , nie przyzwyczajenie być inaczej .
Reply
#7

Nie sądzę dostał żadnej diff ....
Reply
#8

Kiedyś połącz ONT i RG o długości brandless 1m kabla CAT 6 kupiłem w sklepie, w drugim poziomie . Niedawno wróciłem do tego samego sklepu i kupił 2 liczba 1m AMP CAT 6 kable do ONT do RG i RG do ASUS Router. Dostałem zastrzyk w wyższych Mbps , przeszedłem z powrotem do przewodów brandless ponownie przetestować i potwierdzić jakość kabla będzie również zrobić różnicę.
Reply
#9

Pytanie brzmi, oba są Cat 6 kabli , jesteś bardzo pewien, że " wolniejszy " one zgodne z kotem 6 standard lub niektóre podróbki imitacje , które mogą nawet nie spełniają CAT 5e specyfikację ? Więc z powrotem do pierwotnego TS pytanie , co się stanie, jeżeli jego bieżącą kabla zgodne CAT 5e ciemno , ale zmieni się kabel Cat 6 ( które mogą nie spełniać specyfikację kat 5e) , to znaczy kota 6 jest kiepska ? Czy należy zachować ostrożność podczas pobierania kable LAN w SLS .... i znaleźć niektóre sklepy jakość kabla jak wątpliwe , nawet jeśli są one oceniane cat 6 lub kota 6e . Chyba , chyba że jeden ma właściwe narzędzie do testowania , większość konsumentów nie będzie w stanie zweryfikować , czy kabel jest naprawdę cat 6 lub kot 7 .
Reply
#10

sanfong napisał: Kiedyś połącz ONT i RG o długości brandless 1m kabla CAT 6 kupiłem w sklepie, w drugim poziomie . Niedawno wróciłem do tego samego sklepu i kupił 2 liczba 1m AMP CAT 6 kable do ONT do RG i RG do ASUS Router. Dostałem zastrzyk w wyższych Mbps , przeszedłem z powrotem do przewodów brandless ponownie przetestować i potwierdzić jakość kabla będzie również zrobić różnicę. pewnością tat brandless wewnątrz jest CAT5 , ale poza stwierdził CAT6 .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)