Klinika Hardware
#1

Klinika Hardware
Reply
#2

pozwala zakładać stało się to z zakupem SLS . wygięte piny isnt objęte gwarancją i jego całkowitej writeoff też. Niektóre marki mogą zaoferować naprawę lub wymianę , ale przy wysokich kosztach. i tak, to mi się stało. Zawsze należy zapytać, aby zainstalować procesor dla mnie. I diy wszystko , z wyjątkiem procesora.
Reply
#3

Czuję twój ból. Zakup płyty głównej z zagranicy jest zawsze ryzykowne. Lepiej jest kupić lokalnie, tam gdzie to możliwe. Cytat z Comgateway wygląda dość wysokie. Nie sądzę, że zapłaciłem więcej niż US $ 30 wysyłać moje MB do Singapuru .
Reply
#4

Następnym razem po prostu kupić od Amazon , i uważa, że ich Zwrot jest zdecydowanie lepiej. btw, ile można by oszczędzić , jeśli bez problemu?
Reply
#5

W pewnym momencie trzeba zmniejszyć straty . To bolesne, ale musiałem zrobić to samo z niektórych zamówień przed . Zawsze myślę o tym, co jest kolejną najlepszą alternatywą (kupowanie znowu) .
Reply
#6

heartpain jest $$$ + czas spędzony
Reply
#7

Zakończyło się płacić za wysyłkę i rzeczy ?? Chciałbym po prostu kupić nowy mb ... taniej i szybciej . Mobo jest zawsze hengsuay rzeczą . Zawsze staram się kupować lokalnie.
Reply
#8

dla mnie zapytać przed zakupem online poprzez ich wsparcie czat lub e-maila albo skończyło się później żałować ... I dont spieszyć , jeśli chcę kupić drogie rzeczy w Internecie , aż mam mocną odpowiedź od nich, dotyczących na temat gwarancji i inne stuff.and yes kupiłem płytę , zanim z Newegg i nadal w dobrym stanie i wiem, że konsekwencje, jeśli tego typu rzeczy happen.the rzeczą jest , gdy u kupić online to dlatego, że u można znaleźć trudno sprzedać przedmiot w lokalnym sklepie i jest tańsze, ale ktoś musi znać konsekwencje zbyt kupuje online.from co wiem Newegg okładkę WTY za pośrednictwem ich strony tylko 7 dni od daty zakupu , jeśli więcej niż trzeba przejść bezpośrednio do manufacturer.it jest podany na ich stronie też.
Reply
#9

no idea y u kupione Newegg zamiast na wycieczkę do SLS . Amazon jest także lepsze źródło swoich aftersales jest dobra. ale Amazon nie wysyła mobo tak u potrzebują spedytora . moje stanowisko jest chyba oszczędności są znaczne, lub produkt niedostępny lokalnie , nie ma powodu się z zagranicy.
Reply
#10

Miałem 2 główne ASRock z błędem 55, ale nie wygięte szpilki. Switched marki i jestem o wiele bardziej zadowoleni teraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)