Nie można połączyć się bezprzewodowo na moim D- Link DIR -600 , ale przewodow
#1

Cześć chłopaki. Potrzebuję twojej pomocy z tym. Od zeszłego tygodnia, nie byłem w stanie połączyć się przez WiFi do mojego routera dlink . Komputer , który jest podłączony do routera przez kabel LAN jest w porządku i jest w stanie połączyć się z internetem . Ale gdy próbuję się połączyć mojego laptopa bezprzewodowo , to mówi uwierzytelnianie nie powiodło się. Sprawdziłem ustawienia routera przez interfejs dlink i hasło nie zmieniło . Potem zrobiłem reset routera poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się z tyłu i skonfigurować sieć bezprzewodową ponownie, ale bez powodzenia.   Wczoraj próbowałem ponownie , używając innych form zabezpieczeń, takich jak WEP etc , i nadal nie działa. Próbowałem aktualizacji oprogramowania , jak również, ale to nie robi różnicy . SSID jest nadawany , ale po prostu nie może się połączyć , gdyż powtarza klucz zabezpieczeń jest źle.   Ktoś może mi pomóc z tym problemem proszę? Z góry dziękuję.
Reply
#2

Czy udało Ci się połączyć przez WIFI wcześniej ? Jeśli tak , być może zostały zmienione jakieś ustawienie. Czy włączyć filtrowanie MAC w ramach zabezpieczenia sieci bezprzewodowej ? Jeśli tak, to musisz dodać adres MAC karty sieci bezprzewodowej laptopa w routerze. Musisz być zgodne z szyfrowania i klucz współdzielony np WPA2 -Personal, laptop musi być ustawione na WPA2 -Personal .
Reply
#3

Tak udało mi się połączyć w porządku przez wifi wcześniej . Używam go bez problemów tak długo , i nagle przestał pracować w tym dniu. Filtrowanie MAC jest wyłączona, a ja nawet nie twardy reset i spróbował ponownie skonfigurować sieć i to nie działa. Mój telefon , iPad i laptop wszystkim mogę połączyć się z wifi , ale można je połączyć w porządku gdzie indziej. Jakieś pomysły?
Reply
#4

Spróbuj bez zabezpieczeń routera i sprawdź, czy Twój laptop może połączyć. Jeśli tak, to wysokie prawdopodobieństwo, router jest uszkodzony. Zakładając, że masz zrobić szyfrowania i wspólne klucz poprawnie poprzednio.
Reply
#5

Nie można połączyć gdy jest niezabezpieczona . Albo na otwarte lub WEP.
Reply
#6

tylko laptop nie może połączyć się przez wifi ? może twoje smartfony połączyć się z wifi ?
Reply
#7

Nope nie mogą. Dziwne rzeczy się dzieje na moim telefonie , gdzie jeśli próbuję połączyć się z siecią niezabezpieczoną , mój WiFi na telefon wyłączy się i włączy.
Reply
#8

shank118 napisał: Nope nie mogą. Dziwne rzeczy się dzieje na moim telefonie , gdzie jeśli próbuję połączyć się z siecią niezabezpieczoną , mój WiFi na telefon wyłączy się i włączy. kaput routera ?
Reply
#9

Haha to co myślę. Ale SSID jest nadawany , a komputer podłączony przez kabel LAN do routera działa poprawnie . Może to być układ bezprzewodowego nie ma ?
Reply
#10

Sprawdź, czy to na kanale 13. Jeśli tak , aby zmienić kanał 1. Wyłącz Auto Channel Niektóre laptop nie działa z danym kanale
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)