Wszelkie zalecenia dla podwozi LED taśmy ?
#1

Zgodnie z tytułem. Ostatnio dostał platformę i chce upiększyć trochę z jakimś światłem wewnątrz     Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#2

Deepcool RGB około 29 $ . Albo idź sim wieżę Lim i dostać stamtąd sklepach.
Reply
#3

Piła na lazada teraz dostał sprzedaży przed 11.11 czarnym piątku. Ale to jest dobre ? Normalnie Jaka jest cena całego rynku jak i Ja nie jestem zaznajomiony z elementami LED. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#4

Bumpz ... Nikt wykorzystanie podwozia oświetlenie LED w tych dniach ? Lub wszystkich gotowych Liao ? o.o. Albo nie ma znaczenia, bo to wszystko jest takie same? Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#5

singupingu napisał: Bumpz ... Nikt wykorzystanie podwozia oświetlenie LED w tych dniach ? Lub wszystkich gotowych Liao ? o.o. Albo nie ma znaczenia, bo to wszystko jest takie same? Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT pre czyli jak budować , który z nich ?
Reply
#6

Deepcool 350 wydaje się ok czyli co Idę . 29 $ na Lazada ale można użyć kodu rabatowego , jeśli mają .. Simlim PC Motyw sprzedać $ 39
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: pre czyli jak budować , który z nich ? Pre - wbudowany pulpit. Nie wiesz, jakie modele i jakie marki , ale najprawdopodobniej tych gier z modelem Asus ROG Powiedzmy lub Alienware lub MSI . Albo te gotowe zbudowany niestandardowego pulpit od dostawców . Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#8

Papermoon napisał: Deepcool 350 wydaje się ok czyli co Idę . 29 $ na Lazada ale można użyć kodu rabatowego , jeśli mają .. Simlim PC Motyw sprzedać $ 39 Patrzę na to zbyt hahaha . Mam nadzieję, że to jest dobre : / Słyszałem złe słowa pasa siewu NZXT Hue + smażenie pulpicie. Więc nie jestem nawet pewien, czy teraz , która marka jest w porządku , a co nie jest . Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#9

singupingu napisał: Patrzę na to zbyt hahaha . Mam nadzieję, że to jest dobre : / Słyszałem złe słowa pasa siewu NZXT Hue + smażenie pulpicie. Więc nie jestem nawet pewien, czy teraz , która marka jest w porządku , a co nie jest . Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT stosując odcień + za około 2-3 miesięcy nie ma problemów hue + oświetlenie zmiany w cs iść i przyjść więcej gier
Reply
#10

singupingu napisał: Pre - wbudowany pulpit. Nie wiesz, jakie modele i jakie marki , ale najprawdopodobniej tych gier z modelem Asus ROG Powiedzmy lub Alienware lub MSI . Albo te gotowe zbudowany niestandardowego pulpit od dostawców . Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT o, rozumiem. dobrze dla mnie mój przypadek jest wszystko zatuszować więc nie ma potrzeby oświetlenia , poza tym, że mam 2 wentylatorów i wentylatorów zasilacza z niebieską diodą LED.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)