300Mbps vs myrepublic 1GBP
#1

Mój plan zakończył się i nie wiem , które do podpisania, muszę poczekać na liczniku Starhub od 1 Gbps czy jest tam naprawdę każda edycja prędkości " ?
Reply
#2

Myślę, że głównym problemem przełączania jest cos z dławieniem przez pozostałe 3 ISP. Widocznie MR i VQ nie udusić . Być może do dyskusji w inny sposób jest 1Gbps przepustnicy vs 300Mbps open.how dużej różnicy ?
Reply
#3

beenseen napisał: według kolegi hwzoner który zmienił plan MR 1gig , mówi się bardzo szybko, nawet przy użyciu kija na usb ac wi-fi , w którym może on uzyskać pobliżu 1gbs Nie wiedziałem, że plan był już na nogach ... Myślałam, że nawet nie rozpoczął instalacje do 1Gbps planują jeszcze oO
Reply
#4

Wzywam sh i proszą mnie czytać forum o fioletowym, wydają się mieć wiele problemów . I obawiam się, że podpisać 300Mbps później sh pochodzą z planem 1 GBS I LPPL .
Reply
#5

300Mbps VQ > 1Gbps MR
Reply
#6

Myślę, że najlepiej zadać sobie pytanie , jakie usługi u używać , które naprawdę wymagają więcej niż 300Mbps a nawet 1Gbps ? Albo czy warto zapisać $ 240 służące do umowy 2y i używać go do innych celów , w tym 2Y. Odpowiedź będzie różny dla różnych osób.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)