Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Hi Bros HWZ , muszę pewne zalecenia dotyczące renomowanych sklepów w sprzedaży SLS sprzęt, mianowicie 20m kabel Cat6 , trochę RJ45 sieci zaciskane głowy i zaciskarki . Jakieś sugestie? trzeba go pilnie przez dzisiejszy niestety ... TIA
Reply
#2

Technologia Uf ?
Reply
#3

sglords napisał: Technologia Uf ? Hi bro , może wiem jakim poziomie się znajduje w ?
Reply
#4

moveman69 napisał: Hi Bros HWZ , muszę pewne zalecenia dotyczące renomowanych sklepów w sprzedaży SLS sprzęt, mianowicie 20m kabel Cat6 , trochę RJ45 sieci zaciskane głowy i zaciskarki . Jakieś sugestie? trzeba go pilnie przez dzisiejszy niestety ... TIA Dlaczego trzeba kupić zaciskarki ? Jestem pewien, że jest to tylko jeden mecz użytkowania. Pożycz go z fd zamiast .
Reply
#5

moveman69 napisał: Hi bro , może wiem jakim poziomie się znajduje w ? 3rd floor # 03-10
Reply
#6

yvesgoh napisał: Dlaczego trzeba kupić zaciskarki ? Jestem pewien, że jest to tylko jeden mecz użytkowania. Pożycz go z fd zamiast . Potrzebujesz go FYP lei ... koszt korektory są również zawarte w cenie ...
Reply
#7

Simonkwq napisał: 3rd floor # 03-10 Ok.thanks się dużo brachu .
Reply
#8

Cat6 20m na 20 dolarów za niskie MA ?
Reply
#9

Kupiliśmy 20m Cat6 kabel od SLS , ale to nie może pracować po podłączeniu go z mojego routera do mojego komputera ( dla zwykłych celów internetowych ) . Absolutnie żadne sygnały i pomarańczowe / zielone światła na porty RJ45 na obu routerem a komputerem również nie są oświetlone. Czy kupiłem zły kabel ? Potrzebuję pomocy sieci ekspertów rozszyfrować , co jest napisane na kablu . Opis jest następujący: TYP CM 23AWG 60 stopni celcuis (tekst stosowany w celu zastąpienia symbol) CMG ETL WERYFIKOWAĆ TIA / EIA- 568 -B 2 CAT 6 154M Więc nie mogę kupić niewłaściwy kabel ? Potrzebujesz porady proszę?
Reply
#10

moveman69 napisał: Cat6 20m na 20 dolarów za niskie MA ? Ok la 1m 1 $. Challenger sprzedaży kat 5e 30m $ 27.90
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)