Obudowy komputera bez gniazda DVD
#1

Jestem początkującym nowicjuszem IT . Zamierzam dostać pulpit 2nd hand regularnego przeglądania stron internetowych oraz prac biurowych i sporadycznego grania dorywczo .   Widziałem ludzi i sklepy sprzedają pulpitu obudowy bez gniazd DVD (np fractual projekt i NZXT ) . Każdy może mnie oświecić w jaki sposób zainstalować system operacyjny i inne programy takie jak BIOS płyty głównej komputera ?
Reply
#2

Usb lo . Lol. Nie wiele osób korzystających dvd Liao . Wszystko idzie cyfrowy. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#3

MianBaoFren napisał: Usb lo . Lol. Nie wiele osób korzystających dvd Liao . Wszystko idzie cyfrowy. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT Rozumiem fotografii cyfrowej , ale chodziło Ci zainstalować OS przez USB pamięci flash ?
Reply
#4

Kim Taeyeon napisał: Rozumiem fotografii cyfrowej , ale chodziło Ci zainstalować OS przez USB pamięci flash ? Ya . To łatwe. Ustaw urządzenie rozruchowe USB i voila . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#5

Można użyć zewnętrznego DVD ROM , który może być podłączony do komputera za pomocą USB . Należy pamiętać, że nie jest możliwe, aby zainstalować system Windows 7 przy użyciu tej metody . Okna 10 jest możliwe. Powodem jest to, że Windows 7 nie posiada niezbędne sterowniki na płycie instalacyjnej połączenia USB. Nigdy nie próbowałem windows 7 , ale zostały Instalacja Windows 10 bez problemu.
Reply
#6

Spowolnienie napisał: Można użyć zewnętrznego DVD ROM , który może być podłączony do komputera za pomocą USB . Należy pamiętać, że nie jest możliwe, aby zainstalować system Windows 7 przy użyciu tej metody . Okna 10 jest możliwe. Powodem jest to, że Windows 7 nie posiada niezbędne sterowniki na płycie instalacyjnej połączenia USB. Nigdy nie próbowałem windows 7 , ale zostały Instalacja Windows 10 bez problemu. Tak to jest właśnie punkt, który Jestem zaniepokojony , jeśli mam komputer stacjonarny bez gniazda DVD. Mam autentycznym okna 7 cd przekazywana z moim przyjacielem , a ja zastanawiałem się , jak idę , aby go zainstalować . Innym wyjściem jest po to, żeby pulpit z DVD oczywiście. Ale jeden szukam teraz bez gniazda DVD jest całkiem sporo tbh .
Reply
#7

Spowolnienie napisał: Można użyć zewnętrznego DVD ROM , który może być podłączony do komputera za pomocą USB . Należy pamiętać, że nie jest możliwe, aby zainstalować system Windows 7 przy użyciu tej metody . Okna 10 jest możliwe. Powodem jest to, że Windows 7 nie posiada niezbędne sterowniki na płycie instalacyjnej połączenia USB. Nigdy nie próbowałem windows 7 , ale zostały Instalacja Windows 10 bez problemu. Win7 może. Przetestować wcześniej. Ale u będzie fugged gdy u chcą połączyć się z siecią . Nawet nie mają sterowników Ethernet. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#8

Spowolnienie napisał: Można użyć zewnętrznego DVD ROM , który może być podłączony do komputera za pomocą USB . Należy pamiętać, że nie jest możliwe, aby zainstalować system Windows 7 przy użyciu tej metody . Okna 10 jest możliwe. Powodem jest to, że Windows 7 nie posiada niezbędne sterowniki na płycie instalacyjnej połączenia USB. Nigdy nie próbowałem windows 7 , ale zostały Instalacja Windows 10 bez problemu. Myślałem, że jest to Skylake problem? Powinno być żadnego problemu na inne platformy?
Reply
#9

@TS U można po prostu pobrać sterownik z tych odpowiedniej stronie internetowej . one zazwyczaj u obsługiwanego sterownika z ich strony . raz u go pobrać , u można przechowywać wewnątrz thumbdrive OS (pod warunkiem, żadnego miejsca po lewej), skopiować sterownik zainstalować PC z win10 i raz to zrobić , należy zainstalować sterownik u pobrało
Reply
#10

Myślę, że jestem stary, nie czuję się "bezpieczny" bez napędu DVD. więc zdecydowaliśmy się na R5, które mogą przynajmniej wziąć 1/2 5,25 " napędów.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)