Corsair powietrza 240 i GTX 1070
#1

Obecnie za pomocą Asus GTX 970 turbo na mój Corsair powietrza 240. Wybory były bardzo ograniczone , gdy szukałem kupić w ubiegłym roku 970 z powodu ograniczeń wysokości tej sprawie.   Myślenie na modernizację do 1070 roku i chciałbym kilka sugestii na temat karty graficznej , które pasują do tego przypadku .   Bardzo podoba mi się EVGA 1070 FTW Hybrid ale wydaje się , że będę miał problemy z , jak to może być ciasno .   Czy jestem skazany tylko FE ?
Reply
#2

czym maksymalna wysokość u może mieć ? a nie u obejmować przewód zasilający wyskoczy ? (Podobnie jak w przypadku u włożyć kabel zasilający dodatkową długość ? Indziej u trzeba iść znaleźć te gniazda zasilania kształt L .
Reply
#3

Bukeyi chyba kabli PCIe niskoprofilowych Górny rząd kabli, które przeplatają i odchylić o 90 stopni w górę lub w dół. Okno może się nieznacznie wybrzuszenie . Sprawdź wątek OCN więcej doświadczeń użytkowników EVGA Link moc jest zbyt gruby.
Reply
#4

moleman4eva napisał: Obecnie za pomocą Asus GTX 970 turbo na mój Corsair powietrza 240. Wybory były bardzo ograniczone , gdy szukałem kupić w ubiegłym roku 970 z powodu ograniczeń wysokości tej sprawie. Myślenie na modernizację do 1070 roku i chciałbym kilka sugestii na temat karty graficznej , które pasują do tego przypadku . Bardzo podoba mi się EVGA 1070 FTW Hybrid ale wydaje się , że będę miał problemy z , jak to może być ciasno . Czy jestem skazany tylko FE ? EVGA 1070 wersja SC zmieści , po zapoznaniu się z przewodu pętli powyżej lub poniżej . Pomogłem przyjacielu instal , że karta graficzna na jego Air 240 .
Reply
#5

Wszystko to standardowa wysokość pełne PCIe ( aka szerokość GPU w laika ) ( 112mm + boczne złącza PCIe ) będzie zgodne z powietrza 240 . Wszystko poza , będzie patrząc na cięcia profil złącza PCIe lub zrobić szafkowy mod.
Reply
#6

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz klirens max powinna być 120mm ale mam kopalni , w której ma wysokość 121mm . Moja drutu rękawami są trochę sztywna , więc jej trochę trudne do pchania je z powrotem. Z przedni panel pokryty , to ledwo pasuje panel wybrzuszenia nieznacznie.
Reply
#7

moleman4eva napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz klirens max powinna być 120mm ale mam kopalni , w której ma wysokość 121mm . Moja drutu rękawami są trochę sztywna , więc jej trochę trudne do pchania je z powrotem. Z przedni panel pokryty , to ledwo pasuje panel wybrzuszenia nieznacznie. oraz po sprawdzeniu na wysokości założyciela ... będzie u wciąż mają pewne problemy na swoim kablu zasilającym. W każdym razie zarówno złom sprawy lub dun przeszkadza upgrade do wyższej karty końcowego. być może rozważyć uzyskanie GTX 1060 .
Reply
#8

Ból serca sia , sprawa tylko 1 roku życia . Może powinienem poczekać na następny graficzny gen następnie zmienić wielkość liter i gfx kua .
Reply
#9

moleman4eva napisał: Ból serca sia , sprawa tylko 1 roku życia . Może powinienem poczekać na następny graficzny gen następnie zmienić wielkość liter i gfx kua . Next Gen , jeśli same kwestie lei ??? wyrzucić sprawę
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: oraz po sprawdzeniu na wysokości założyciela ... będzie u wciąż mają pewne problemy na swoim kablu zasilającym. W każdym razie zarówno złom sprawy lub dun przeszkadza upgrade do wyższej karty końcowego. być może rozważyć uzyskanie GTX 1060 . Jego obudowa zmieści turbo Asus GTX970 , można go dopasować wersję FE . Nawet MSI 1070 Aero nie powinno być problemem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)