Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

hej Bros / eksperci ,   Niedawno zapisał się na moim włókna z viewqwest dla ich planu 600MBPS .   Jednak jest to wszystko, co otrzymuję od nich. Zadzwoniłem do nich kilka razy i ciągle pcha piłkę wokół dopóki jestem po prostu dosyć już z ich usług . Ich instalator powiedział, że moja prędkość jest powolny , ponieważ mam wiele aplikacji za pomocą mojego szybkość sieci . Tutaj Bros wie, czy ten problem jest na koniec Viewqwest czy mój problem ?   To jest moja prędkość badania prędkości.   Zobacz zdjęcie: SpeedTest   To jest mój wykorzystanie zasobów sieci w trybie bezczynności .   Zobacz zdjęcie: zasób   To jest mój zasób podczas testowania prędkości.   Zobacz zdjęcie: resourcespeedtest   Jestem obecnie podłączone za pośrednictwem Asus RT- N56U za pomocą połączenia przewodowego . Używam karty zabójca Ethernet 1gbs . Żadnych innych urządzeń za pomocą mojego internetu , a ja speedtesting . Ja też testowane na innych urządzeniach , ale max mam jest pobieranie 90Mbps , 50Mbps w górę.
Reply
#2

To jest zbyt niska .... sprawdzić kabel 1st.
Reply
#3

abstrax napisał: To jest zbyt niska .... sprawdzić ur kablowej 1st. Używam ich kabel Cat 6 zapewnili .
Reply
#4

Zapytaj o usługę konsultacji w domu, to nic nie kosztuje .
Reply
#5

Jesli masz czas , należy Zhone jako routera 1 n przetestować szybkość . Wyślij NOC ustawić Zhone w trybie routera.
Reply
#6

DivineBlade napisał: hej Bros / eksperci, Niedawno zapisał się na moim włókna z viewqwest dla ich planu 600MBPS. Jednak jest to wszystko, co otrzymuję od nich. Zadzwoniłem do nich kilka razy i ciągle pcha piłkę wokół dopóki jestem po prostu dosyć już z ich usług. Ich instalator powiedział, że moja prędkość jest powolny, ponieważ mam wiele aplikacji za pomocą mojego szybkość sieci. Tutaj Bros wie, czy ten problem jest na koniec Viewqwest czy mój problem? To jest moja prędkość badania prędkości. Zobacz zdjęcie: SpeedTest To jest mój wykorzystanie zasobów sieci w trybie bezczynności. Zobacz zdjęcie: zasób To jest mój zasób podczas testowania prędkości. Zobacz zdjęcie: resourcespeedtest Jestem obecnie podłączone za pośrednictwem Asus RT-N56U za pomocą połączenia przewodowego. Używam karty zabójca Ethernet 1gbs. Żadnych innych urządzeń za pomocą mojego internetu, a ja speedtesting. Ja też testowane na innych urządzeniach, ale max mam jest pobieranie 90Mbps, 50Mbps w górę. Podejrzewam, że jest to karta sieciowa. Widziałem gdzieś postu, który miał ten sam problem speedtest z tej samej karty. Inne urządzenia jest?
Reply
#7

Qubicfactor napisał: Podejrzewam, że jest to karta sieciowa . Widziałem gdzieś postu , który miał ten sam problem speedtest z tej samej karty . Inne urządzenia jest ? Z Fast Ethernet , jeden obejść 9xMbps .
Reply
#8

Qubicfactor napisał: Podejrzewam, że jest to karta sieciowa . Widziałem gdzieś postu , który miał ten sam problem speedtest z tej samej karty . Inne urządzenia jest ? Ultrabook za pomocą wifi , viewqwest telewizora za pomocą sieci LAN i NAS , które używam od 2010 roku . Moja prędkość połączenia do moich NAS strumieniowych 10GB filmów jest jednak w porządku .
Reply
#9

jtjt00 napisał: Z Fast Ethernet , jeden obejść 9xMbps . Wygląda na to, że jest to najbardziej prawdopodobne problemem. Czy kiedykolwiek byłeś w stanie uzyskać prędkość przekraczającą 100 Mb ultrabook z tym wcześniej?
Reply
#10

Qubicfactor napisał: Podejrzewam, że jest to karta sieciowa . Widziałem gdzieś postu , który miał ten sam problem speedtest z tej samej karty . Inne urządzenia jest ? Może to pomóc .. można spróbować Przewodnik: Włącz zabójca E2200 NIC do Atheros AR8161 | TechPowerUp Forum
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)