wyłączyć indeksowanie na SSD
#1

Słyszałem, że masz obowiązek wyłączyć indeksowanie na SSD , aby przedłużyć jego żywotność. Jednak wyłączenie go zapobiega moje poszukiwania prawidłowe funkcjonowanie ... jakbym chciał uzyskać dostęp do menedżera urządzeń z wyszukiwarki , pojawi się opcja " menedżer urządzeń " , ale gdy klikam go , moje okno wyszukiwania po prostu otwiera zamiast menedżera urządzeń .   Czy to normalne?
Reply
#2

Wyłączenie usługi Windows Search zamiast .
Reply
#3

haodede napisał: Wyłączenie usługi Windows Search zamiast . Czy to brachu . Kandinsky napisał: Mam to włączone, bo używam wyszukać dość często. Mój dysk OS jest podobno przystosowane do 80TB Wszystkich zapisanych bajtów . Teraz 10 TB napisane po około 16 miesiącach. Jeśli nadal w tym samym tempie , 10 lat , aby osiągnąć maksymalną , lol. Żywotność Procent używany : 6%. Jeśli nadal w tym samym tempie , 21 lat , lol. Martwić za co ... Jeśli obawiasz się , można zrobić test i porównać ilość "całkowita pisze przyjmującego dla SSD. 1 miesiąc normalnego użytkowania , bez indeksacji - zobacz ile napisane. Kolejny miesiąc , normalne użytkowanie , z indeksowaniem enable - zobacz ile napisane. Tak to właśnie doszedłem . Więc jestem po prostu zostawić go na lol
Reply
#4

Wybrane sprawdzić później
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)