Homeplugs & Fibre - powolne połączenia
#1

Cześć, mam plan StarHub włókien 100Mbps i mój router jest około 2 ściany z dala od mojego pc. Zawsze myślałem homeplugs są anielskie urządzenia do martwych przestrzeni w domu jak mój pokój , więc czułem się zakłopotany , gdy średnia prędkość mam na moim komputerze jest 20Mbps .   Próbowałem bezpośredniego połączenia , jak również stojący obok niego , zarówno bezpośrednie i wifi zwrócony dobre wyniki - 100 ++ Mbps.   Jak mogę poprawić połączenia internetowego mojego pc ? Nie chcę położyć dodatkowe kable chociaż.   Z góry dziękuję!
Reply
#2

Homeplugs i wzmacniacz sygnału sieci bezprzewodowej na pewno pogorszyć ogólną wydajność. Nie można mieć ciastko i je zjeść . Najlepszą radą, jaką mogę zaoferować to , aby uzyskać najnowsze ruter bezprzewodowy 802.11ac oraz adapter 802.11ac do komputera PC. Wzrost prędkości powinien być wystarczający dla Twoich potrzeb.
Reply
#3

Wtyczka strona nie będzie maksymalizować wykorzystanie połączenia włókien Router 802.11ac i zasilacz powinien być wystarczający , najlepiej, jeśli zrobić okablowanie choć Jeśli linia telefoniczna jest podłączona przez kota 6 i masz pole użytkową można rozważyć przekształcenie linii telefonicznej do portu LAN
Reply
#4

Homeplugs są zupełnie bezużyteczne IMHO . Widzisz te 200-500Mbps , średnia prędkość wynosi tylko około 20Mbps . Jeśli okablowanie domu jest złe , czasami nawet nie wykrywa . IMHO , okablowanie jest najlepszy. Spędzam dużo czasu drutu DIY z mojego routera do komputera. Teraz mogę z pełną prędkością .
Reply
#5

Korki domowe są dobre dla stabilnego połączenia , gdy w miejscu, w domu, gdzie zasięg sieci bezprzewodowej jest bardzo słabe / niestabilne. Ale nie należy się spodziewać , że będzie szybko, choć reklamowane prędkości wygląda wysokie. I to prawda, czy to działa , zależy od przewodów zasilających w domu, jak i jakości kabla miedzianego.
Reply
#6

iCubes napisał: Homeplugs i wzmacniacz sygnału sieci bezprzewodowej na pewno pogorszyć ogólną wydajność. Nie można mieć ciastko i je zjeść . Najlepszą radą, jaką mogę zaoferować to , aby uzyskać najnowsze ruter bezprzewodowy 802.11ac oraz adapter 802.11ac do komputera PC. Wzrost prędkości powinien być wystarczający dla Twoich potrzeb. Dziękuje wszystkim! Zastanawiam się router n56 / 66u , każdy dobry adapter USB polecić? Ponadto, jeśli miałbym użyć homeplugs równocześnie , będzie to mieć wpływ na połączenie WiFi w ogóle?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)