Podłączyć 3rd routera firmy bezpośrednio do ONT
#1

Jak na temacie , właśnie niedawno podpisał się włókno 1Gbps z Singtel .   Obecnie gra jest tak:   ZTE ONT -> Domy brama (router AC1900 z SingTel ) -> Asus RT- AC87U   Q1: Czy jestem w stanie podłączyć komputer poprzez sieć LAN bezpośrednio do ONT ?   Q2: Czy jestem w stanie podłączyć ASUS RT - AC87U bezpośrednio do ONT , z pominięciem Residential Gateway?
Reply
#2

Swisspers napisał: Jak na temacie , właśnie niedawno podpisał się włókno 1Gbps z Singtel . Obecnie gra jest tak: ZTE ONT -> Domy brama (router AC1900 z SingTel ) -> Asus RT- AC87U Q1: Czy jestem w stanie podłączyć komputer poprzez sieć LAN bezpośrednio do ONT ? Q2: Czy jestem w stanie podłączyć ASUS RT - AC87U bezpośrednio do ONT , z pominięciem Residential Gateway? Ten plan ? https://www.singtelshop.com/shop/fib...1000&months=24 Możliwy. Należy włączyć profil Singtel . ONT 1 portu do portu 87U WAN.
Reply
#3

Swisspers napisał: Jak na temacie , właśnie niedawno podpisał się włókno 1Gbps z Singtel . Obecnie gra jest tak: ZTE ONT -> Domy brama (router AC1900 z SingTel ) -> Asus RT- AC87U Q1: Czy jestem w stanie podłączyć komputer poprzez sieć LAN bezpośrednio do ONT ? Q2: Czy jestem w stanie podłączyć ASUS RT - AC87U bezpośrednio do ONT , z pominięciem Residential Gateway? Q1: Czy jestem w stanie podłączyć komputer poprzez sieć LAN bezpośrednio do ONT ? Nie, nie można podłączyć bezpośrednio do komputera ONT . jeśli to zrobić, tylko komputer ma adres IP i wszystkie inne urządzenia nie będzie w stanie uzyskać dostęp do Internetu. Jednakże, jeśli komputer nie jest w stanie zarządzać VLAN, że nie będzie w stanie uzyskać dostęp do Internetu albo mimo podłączony do ONT . Q2: Czy jestem w stanie podłączyć ASUS RT - AC87U bezpośrednio do ONT , z pominięciem Residential Gateway? Tak możesz. Skonfiguruj ac87u do Singtel - IPTV innym profilu , lub ręczne profilu , jeśli zamierzają wykorzystać wszystkie 4 porty ac87u .
Reply
#4

deathblade82 napisał: Ten plan ? https://www.singtelshop.com/shop/fib...1000&months=24 Możliwy. Należy włączyć profil Singtel . ONT 1 portu do portu 87U WAN. tak
Reply
#5

renfred89 napisał: Q2: Czy jestem w stanie podłączyć ASUS RT - AC87U bezpośrednio do ONT , z pominięciem Residential Gateway? Tak możesz. Skonfiguruj ac87u do Singtel - IPTV innym profilu , lub ręczne profilu , jeśli zamierzają wykorzystać wszystkie 4 porty ac87u . Przede wszystkim TKS za odpowiedź. Czy istnieje przewodnik to zrobić? lub po prostu ustawić jako Singtel - inni IPTV i automatycznie ustawić wszystkie ustawienia? Dla informacji , będę się łączył 1 PC poprzez sieć LAN do ac87u + wielu innych urządzeń bezprzewodowych Czy jest jakiś konkretny port na ONT , że muszę używać do łączenia się z ac87u ? Port LAN 1-4
Reply
#6

Swisspers napisał: tak Ok. Prawie co refred89 odpowiedział powyżej.
Reply
#7

Swisspers napisał: Przede wszystkim TKS za odpowiedź. Czy istnieje przewodnik to zrobić? lub po prostu ustawić jako Singtel - inni IPTV i automatycznie ustawić wszystkie ustawienia? Dla informacji , będę się łączył 1 PC poprzez sieć LAN do ac87u + wielu innych urządzeń bezprzewodowych Czy jest jakiś konkretny port na ONT , że muszę używać do łączenia się z ac87u ? Port LAN 1-4 Niezależnie od tego, to port , który jest podłączony do RG gdy tech ST zrobił konfigurację dla Ciebie. Odłączyć końcówkę kabla , która biegnie od ONT do RG i podłączyć do portu WAN 87U .
Reply
#8

Można znaleźć ustawienia profilu IPTV w sieci LAN > IPTV .. Swisspers napisał: Przede wszystkim TKS za odpowiedź. Czy istnieje przewodnik to zrobić? lub po prostu ustawić jako Singtel - inni IPTV i automatycznie ustawić wszystkie ustawienia? Dla informacji , będę się łączył 1 PC poprzez sieć LAN do ac87u + wielu innych urządzeń bezprzewodowych Czy jest jakiś konkretny port na ONT , że muszę używać do łączenia się z ac87u ? Port LAN 1-4
Reply
#9

Dzięki renfred i deathblade Postaram się dzisiaj i będzie aktualizować
Reply
#10

Wystarczy aktualizacja do każdego, kto może być skierowany ten sam problem jak ja. Próbowałam przez około miesiąc , aby podłączyć ASUS RT - AC87U bezpośrednio do ONT . W końcu udało mi się dowiedzieć, co się stało . Ponieważ początkowo połączone RT- AC87U do Residential Gateway, adres IP dla RT- AC87U został automatycznie ustawiony jako 192.168.2.1 To nie będzie działać po podłączeniu RT- AC87U bezpośrednio do ONT ( bez internetu wykryty ). Jednak, kiedy ręcznie skonfigurować RT- AC87U do 192.168.1.1 , to wreszcie zadziałało. Mam nadzieję, że będzie to pomocne dla innych, którzy próbują ominąć i rowu Singtel router z jednej strony trzeciej .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)