Wyłączone zasilanie przypadkowo podczas formatowania
#1

Chłopaki, potrzebuję pomocy rozpaczliwie   I pomagał dziadkowi sformatować swój HP TouchSmart 520 All-in -One PC , jak twierdził , że był coraz bardziej laggy . Wszystko szło dobrze, dopóki katastrofa - przypadkowo wyłączył WRONG gniazdka sieciowego i PC GOT wyłączona podczas ponownego formatowania była jeszcze w toku   Teraz komputer nie chce się włączyć , a ja czuję się tak źle dla mojego dziadka , może wszystkie dusze rodzaju mi powiedzieć, co dokładnie wydarzyło się na dysku twardym ? Czy to znaczy, że dysk twardy jest zepsuty i nie jest już bootowalny ? Mam dyski odzyskiwania ze mną , proszę zaoferować mi kilka wskazówek, dziękuję bardzo !
Reply
#2

Nie sądzę, że Twój " przebudowa " jest to, co myślisz, to znaczy. Utrata zasilania podczas sformatować nic nie da . Również formatowanie trwa zaledwie kilka sekund, w dzisiejszych czasach.
Reply
#3

Wun PC włączyć ?? lub włączyć bez okien ?
Reply
#4

wwenze napisał: Nie sądzę, że Twój " przebudowa " jest to, co myślisz, to znaczy. Utrata zasilania podczas sformatować nic nie da . Również formatowanie trwa zaledwie kilka sekund, w dzisiejszych czasach. I wykonywał zresetować fabryka i na pewno trwało dłużej niż kilka sekund , czy mówimy o tym samym ?
Reply
#5

Nakedtoes napisał: Wun PC włączyć ?? lub włączyć bez okien ? po prostu nic się nie dzieje po naciśnięciu przycisku zasilania na
Reply
#6

Chin Ang napisał: I wykonywał zresetować fabryka i na pewno trwało dłużej niż kilka sekund , czy mówimy o tym samym ? Przywrócenie ustawień fabrycznych nie jest reformating
Reply
#7

użyć innego komp , idź zrobić bootowalną dysku USB z systemem Windows 7 lub 10. umieścić w napędzie USB. a następnie nacisnąć klawisz F2 lub Del wielokrotnie po uruchomieniu komp. powinna doprowadzić do menu lub uruchomić bios dla większości komputerów. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie sformatować .
Reply
#8

Spróbuj ponownie zainstalować świeże okna? Czy masz swój klucz Windows?
Reply
#9

Chin Ang napisał: Chłopaki, potrzebuję pomocy rozpaczliwie I pomagał dziadkowi sformatować swój HP TouchSmart 520 All-in -One PC , jak twierdził , że był coraz bardziej laggy . Wszystko szło dobrze, dopóki katastrofa - przypadkowo wyłączył WRONG gniazdka sieciowego i PC GOT wyłączona podczas ponownego formatowania była jeszcze w toku Teraz komputer nie chce się włączyć , a ja czuję się tak źle dla mojego dziadka , może wszystkie dusze rodzaju mi powiedzieć, co dokładnie wydarzyło się na dysku twardym ? Czy to znaczy, że dysk twardy jest zepsuty i nie jest już bootowalny ? Mam dyski odzyskiwania ze mną , proszę zaoferować mi kilka wskazówek, dziękuję bardzo ! Jeśli dyski odzyskiwania jest bootowalny , wystarczy przejść do ustawień BIOS i ustawić jako cd 1 startowym, należy umieścić na płycie CD i uruchom ponownie komputer i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Jeśli dysk nie jest bootowalny , to trzeba dysk rozruchowy systemu Windows lub USB z os wygra do zainstalowania systemu operacyjnego oraz dysk odzyskiwania , aby zainstalować wszystkie sterowniki.
Reply
#10

Nakedtoes napisał: Przywrócenie ustawień fabrycznych nie jest reformating Przepraszam za moją wiedzą noob , powinny Powiedziałem, że ja wykonywania resetu fabrycznego i moc został wyłączony. Teraz nic się nie dzieje po naciśnięciu przycisku zasilania na , co u sugerują ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)