Pc jest bardzo powolny
#1

Nie wiem , dlaczego mój komputer jest bardzo powolny Próbowałem rozwiązań na innych wątków i to nie działa fx . W CsGO uzyskać wokół 60-90 fps na ultra a nawet na niskie fps jest zawsze taki sam Co może być tego powodem? Ps . Myślę, że mój cpu może wąskich gardeł specyfikacje sprzętowe: Mb : Msi 970 gier GPU : Msi gtx 750 ti 2Gb CPU: AMD Athlon II x4 635 2,9ghz Ram : 8GB DDR3 HyperX 1333 MHz Zasilacz : Corsair vs550 550 watów Dysk twardy: Seagate 2Tb
Reply
#2

Niskie fps niezależnie od ustawień graficznych najczęściej jest spowodowane przez cpu gardłem rzeczywiście. Jeśli Twój komputer jest bardzo powolny w oknach , chciałbym zaproponować , aby uruchomić CCleaner , należy je oczyścić i pozostawić do czyszczenia rejestrów. również uruchomić odpowiedni program antywirusowy i / lub programów takich jak Malwarebytes . Jeśli to nie zadziała , to rada do ponownej instalacji systemu Windows . Mój pulpit ma 10 yo 320GB Maxtor twardy dysk , ale z quad core CPU ( I5 2500 , a nawet z Q8400 miałem przed I5 ) reaguje bardzo żwawy w systemie Windows. Buty Okna w około 30-40 sekund, a komputerem jest zazwyczaj dość żwawy w systemie Windows.
Reply
#3

DJSlofstra powiedział: niski fps niezależnie od ustawień graficznych najczęściej jest spowodowane przez cpu gardłem rzeczywiście. Jeśli Twój komputer jest bardzo powolny w oknach , chciałbym zaproponować , aby uruchomić CCleaner , należy je oczyścić i pozostawić do czyszczenia rejestrów. również uruchomić odpowiedni program antywirusowy i / lub programów takich jak Malwarebytes . Jeśli to nie zadziała , to rada do ponownej instalacji systemu Windows . Mój pulpit ma 10 yo 320GB Maxtor twardy dysk , ale z quad core CPU ( I5 2500 , a nawet z Q8400 miałem przed I5 ) reaguje bardzo żwawy w systemie Windows. Buty Okna w około 30-40 sekund, a komputerem jest zazwyczaj dość żwawy w systemie Windows. Dobrze wydaje się CCleaner i Malwarebytes nie działa. I formatowanie nie działa żadna
Reply
#4

Sprawdź temperaturę procesora , może być tylko prosta sprawa dławienie z powodu wysokich temps .
Reply
#5

Andrei - Florin Gogan powiedział : Sprawdź temperaturę procesora , może być tylko prosta sprawa dławienie z powodu wysokich temps . Ok, więc mój cpu był na poziomie około 60 stopni ( Celsjusza) moja płyta 60 stopni , mój GPU około 32 stopni, a urządzenie magazynujące jest 36 stopni na obciążenia bezczynności procesora wynosi około 45 , płyta 40-50 , gpu 25 , urządzenie pamięciowe 28
Reply
#6

Czego użyć do odczytu tych temps ? Polecam AMD Overdrive dla CPU i czytać marginesy termicznych. Należy pamiętać, że marże termiczne pracy w odwrotnym kierunku , więc im wyższa marża termicznej chłodnicy CPU rzeczywistości. Thermal margines odczytu posiada nasadkę 72 ° C , która jest faktycznie 0C . Więc jeśli margines termiczny pod loard wynosi 10C - 15C + procesor jest wystarczająco cool i nie jest dławienie .
Reply
#7

Andrei - Florin Gogan powiedział: Czego użyć do odczytu tych temps ? Polecam AMD Overdrive dla CPU i czytać marginesy termicznych. Należy pamiętać, że marże termiczne pracy w odwrotnym kierunku , więc im wyższa marża termicznej chłodnicy CPU rzeczywistości. Thermal margines odczytu posiada nasadkę 72 ° C , która jest faktycznie 0C . Więc jeśli margines termiczny pod loard wynosi 10C - 15C + procesor jest wystarczająco cool i nie jest dławienie . Cóż, kiedyś oprogramowania o nazwie Speccy i myślę, że to jest prawdziwe ... Idę zobaczyć, jak to idzie z amd overdrive
Reply
#8

Ysk12345 powiedział: Andrei - Florin Gogan powiedział: Czego użyć do odczytu tych temps ? Polecam AMD Overdrive dla CPU i czytać marginesy termicznych. Należy pamiętać, że marże termiczne pracy w odwrotnym kierunku , więc im wyższa marża termicznej chłodnicy CPU rzeczywistości. Thermal margines odczytu posiada nasadkę 72 ° C , która jest faktycznie 0C . Więc jeśli margines termiczny pod loard wynosi 10C - 15C + procesor jest wystarczająco cool i nie jest dławienie . Cóż, kiedyś oprogramowania o nazwie Speccy i myślę, że to jest prawdziwe ... Idę zobaczyć, jak to idzie z amd overdrive Speccy jest dość dokładne, ale problem jest po stronie AMD temperatura nie oprogramowanie do czytania. To jest droga AMD zmieniła jakiś czas temu i AMD Overdrive jest chyba tylko jeden odczyt chipy AMD dokładnie.
Reply
#9

Powiedział Andrei - Florin Gogan : Ysk12345 Said : Said Andrei - Florin Gogan : Czego użyć do zapoznania temps takiego? Polecam AMD Overdrive dla CPU i czytać marginesy termicznych. Należy pamiętać, że marże termiczne pracy w odwrotnym kierunku , więc tym wyższa marża cieplna jest rzeczywiście cooler CPU . Thermal margines odczytu mają głowę 72 ° C , która jest faktycznie 0C . Więc jeśli margines mocy termicznej 10C - 15C loard jest CPU + Wystarczające jest cool i nie jest dławienie . Cóż, kiedyś program o nazwie Speccy i myślę, że to jest prawdziwe ... Idę zobaczyć, jak to idzie z amd overdrive Quite Speccy jest dokładne, ale problem nie jest odczyt temperatury na oprogramowaniu po stronie AMD. To jest droga Zmieniono Jakiś czas temu AMD i AMD Overdrive jest chyba tylko jeden czyta dokładnie chipy AMD. Dobrze więc testowałem go z AMD OverDrive i obciążenia termicznego na margines wynosił około 14
Reply
#10

Tak, to prawda, ale co znajdę dość dziwne jest to, że jest to ten sam fps bez względu na to jakie ustawienia Gram CS: Idź, i okna jest również nieco powolny ... Ps . Czy to możliwe , że zrobiłem coś złego , kiedy buildingit ? I nie posiadające wszystkie śruby w płycie robi dużą różnicę?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)