Niestandardowe Asus RT- N56U Nowy firmware ponownie. Ver . 1.1.1.8e B4
#1

Niestandardowe Asus RT- N56U Nowy firmware ponownie. Ver . 1.1.1.8e B4
Reply
#2

UPZ UPZ UPZ
Reply
#3

Cieszę się zgłosić .. złamane serwer VPN działa poprawnie ponownie.
Reply
#4

Próbował uzyskać dostęp do routera , gdy robię jakąś wysoką potok ruchu . Sad zgłosić , WebGUI jest raczej reagować na wszystkich menu z wyjątkiem strony głównej. Piła kolejny błąd, który wydaje się, adres IP DHCP nie zostało odnalezione i podsumowanie pokazuje 0 klienckich podłączonych gdzie w rzeczywistości mam 3 aktywnego klienta w sieci. Pamiętam widać tabele klient DHCP Kiedy po raz pierwszy błysnął do tej wersji. Inne działania internetowe ( surfingu / BT / E-mail / etc .. ) nie wydaje się mieć wpływ tys. Dodatkowa zmiana: Jeśli jest zbyt dużo wpis w dzienniku , strona Log zajmie długi czas ładowania i pojawi odpowiada i po długim czasie , informacje zostaną ostatecznie pojawić , ale niedokończony .
Reply
#5

DDNS jest martwy. Nie mogę uzyskać dostępu do kamery IP na zewnątrz mojego domu.
Reply
#6

Fix VPN ale DDNS żyje? Lol
Reply
#7

szybki update . DHCP jest odzwierciedlając klienci liczą się ponownie, gdy nie jestem załadowaniem. Wygląda na to jądro potrzebuje trochę pracy, by uzyskać rzeczą stabilny. Strony logach systemowych wymaga jeszcze trochę pracy , aby obsłużyć więcej wpisów , gdyż " wisi ", gdy istnieje sporo wpisów. Aby replikować tylko włączyć rejestrowanie zapory , a zobaczysz ten objaw .
Reply
#8

ten facet pracuje jeszcze ciężej niż Asus firmware Engr haha
Reply
#9

Tylko qns , czy ten zwyczaj firmware ma ustawienie Singtel Preset takiego oficjalnego firmware ?
Reply
#10

Litmuss napisał: Tylko qns , czy ten zwyczaj firmware ma ustawienie Singtel Preset takiego oficjalnego firmware ? tak. Jest pochodną pracy na oryginalnym firmware mimo wszystko, choć czasami niektóre inne funkcje routera są wyrwane i zastąpione przez coś innego (QoS dla sieci VPN dla EG)
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)