Singtel TV GO !
#1

Zaskoczony , że zapyta mnie " Trial do 31 Dec 2015 " . Kiedyś wolne i po sprawdzeniu , teraz zamierza rozpocząć ładowanie.     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Wygląda na to, że oni wiedzą, co robią ich wzgledu ale naprawdę nie wiem , co oni właściwie robią ich bottomline . Pierwsza kiepska ponowne pakowanie paczek i wzrostu cen , to skrajna głupota . Będę kończące Mio TV kiedy moja subskrypcja wygasa w 7 miesięcy czasu.
Reply
#3

Są zbyt nastawione na zysk
Reply
#4

Sian .. Właśnie podpisał się i teraz ten wzór chu .. Teraz w podróży trzeba również zapłacić WTH .
Reply
#5

Kyubi napisał: Sian .. Właśnie podpisał się i teraz ten wzór chu .. Teraz w podróży trzeba również zapłacić WTH . O ile w umowie , a masz prawo do Singtel TV GO za darmo ( bez nowych płatnych funkcji, takich jak więcej użytkowników , więcej urządzeń) , nie mogą rozpocząć ładowanie cię jednocześnie w umowie. Jeśli dobrze pamiętam , jest MDA lub iDA regulacje przewidują , że w tym i dają Ci możliwość odstąpienia od umowy , kiedy wprowadzać zmiany , które wpływają na kontrakt .
Reply
#6

Zobacz , czy mogę dostać odpowiedź : Zacytować: Temat: Pay- TV ochrona konsumenta Od: < snipped > Data: 08.11.2015 15:41 Do: [email protected]~~pobj Szanowny Panie, Re konsultacje społeczne MDA w celu zwiększenia ochrony konsumentów z dnia 24 września 2014 : http://www.mda.gov.sg/AboutMDA/NewsR....aspx?news=640 Mogę zapytać, ma to już dokonane iw efekcie jako polityka , rozporządzenia lub ustawy, która płatnej telewizji usługodawcy muszą przestrzegać , aby ? Pytam o to , że Singtel właśnie efekt Singtel TV GO co było za darmo dla abonentów Mio TV i mają zamiar rozpocząć ładowanie skutecznej 15 gru 2015. To wyraźnie sprzeczne , co jest w ramach konsultacji publicznych , w związku z tym moje pytania . Singtel TV GO : http://info.singtel.com/personal/app.../singtel-tv-go pozdrowienia < Snipped >
Reply
#7

Kyubi napisał: Sian .. Właśnie podpisał się i teraz ten wzór chu .. Teraz w podróży trzeba również zapłacić WTH . O mój.....
Reply
#8

Aktualizacja napisał: Zobacz , czy mogę dostać odpowiedź : Jesteś mężczyzną Bro
Reply
#9

I naprawdę nie trzeba 2nd jednoczesne oglądanie niezależnie On The Go lub Home View. Zadowolony z tylko jednym i to jest wolne poprzednio . $ 6,90 / miesiąc wynosi: -Jeden Widok z MIO STB w TV -Jeden Widok On-The -Go na mój telefon komórkowy z SingTel Mobile Data -Jeden Widok na głównym widokiem na moim tablecie podłączony na moim Singtel Fibre Próbowałem samą konfigurację jak wyżej, ale tym razem okrągłe aktywować Premium VPN i ustawić SGP Server choć podłączony do mojego Singtel Fibre oraz: -Viewing On-The -Go na mój telefon komórkowy podłączony na moim Singtel Błonnik działa.
Reply
#10

Singtel naprawdę powinny obudzić i złotówki w górę. Ich ceny nie są konkurencyjne , jeśli porównać go z Starhub lub M1.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)