Router DIR 868L ze złączem USB HDD
#1

Cześć,   Patrzę na podłączenie 4 TB dysk do routera ( wolne od Starhub ) i jest podłączony za pośrednictwem przewodowej sieci LAN do gniazda danych ( Cat 6 ) w domu. Wszystkie inne urządzenia (komputer, telewizor ) są połączone za pośrednictwem przewodowej sieci LAN do różnych gniazd danych. Wystarczy mieć 2 qns :   Czy obsługa routera 4TB HDD cos wiem niektóre routery mają ograniczenie rozmiaru ?   Czy będzie opóźnienie w transmisji strumieniowej filmów z dysku twardego na podłączonym telewizorem ?
Reply
#2

Jeśli tak jest mieć u sprawdzone Internetowy Router ( Google) lub poprosić Starhub ? bo nie jestem pewien , czy u z prośbą o zmianę ur routera chcesz zmienić lub po prostu sprawdzić , który Router nie posiada hdd limit rozmiaru i opóźnienia będą zależy od prędkości USB, HDD i prędkości , jak również samodzielnego tv go. ale ogólnie i dun sądzę.
Reply
#3

Nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na innym routerem , ponieważ mam wolny jeden . Ale chce kupić dysk twardy , który może być obsługiwany . Ciekawe, czy pracownicy działu sprzedaży SH można odebrać coś tak techniczną
Reply
#4

xooomer napisał: Nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na innym routerem , ponieważ mam wolny jeden . Ale chce kupić dysk twardy , który może być obsługiwany . Ciekawe, czy pracownicy działu sprzedaży SH można odebrać coś tak techniczną dobrze, jeśli u nie zapytać, jak to u wiedzą, że dun wiedzieć? Zawsze mogą przekazywać u do najbliższego specjalisty w kolejce. jeśli nie, to dlaczego u dun google lub czy u wciąż mają Mannual pudełku? u zawsze można filp poprzez aby dowiedzieć się więcej .
Reply
#5

Tutaj wydaje się wskazywać, że to możliwe, ale nie wiem czy jest to rzeczywisty przypadek , czy też nie , więc tylko w celach informacyjnych . http://forums.whirlpool.net.au/forum...?t=2342730&#r7
Reply
#6

Thks każdego. Myślę, że będzie musiał rozmawiać z Starhub . Zastanawiam się, czy istnieje Dlink ma biuro obsługi Singapurze, mogę zadzwonić do ehck
Reply
#7

xooomer napisał: Thks każdego. Myślę, że będzie musiał rozmawiać z Starhub . Zastanawiam się, czy istnieje Dlink ma biuro obsługi Singapurze, mogę zadzwonić do ehck Starhub ludzie nie będą w stanie pomóc u jednego ... będą odnosić u do lokalnego biura Dlink .
Reply
#8

Dzięki. Zadzwonię do biura DLINK sprawdzić wtedy.
Reply
#9

Wystarczy nazywa DLink i był kierowany do wsparcia technicznego w Indiach. Mówili, że obsługuje tylko 1TB . Westchnienie. Naprawdę chcesz użyć znacznie większy dysk twardy z tym. Ponieważ router powinien być dość powszechne , ponieważ nic nie kosztuje , ktoś użył większy niż 1TB HDD z nim ? Nie chce kupić większy dysk twardy , a następnie uświadomić sobie, nie może pracować. Z drugiej strony, wydaje się głupie dla mnie kupić 4 x 1TB i zmienić połączenia za każdym razem .
Reply
#10

Większość router jest ograniczona do 1 TB ze względu na ograniczenia oprogramowania .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)