Nowy Komputer, Stary OS ?
#1

Czy w przypadku zakupu nowego komputera, ale mają istniejący dysk SSD , który ma systemu operacyjnego, to będzie działać , jeśli tylko " podłączyć " go ?   Chodzi o to , mój dysk jest dla win7 . Gdybym sformatować dysk SSD i zainstalować za pomocą mojego dysku , nie sądzę, może jeszcze przejść na win10 , prawda?
Reply
#2

Prawdopodobnie nie wszystkie sterowniki i inne rzeczy będą sprzeczne.
Reply
#3

spróbować już wtedy powiedzieć nam ok Wysłany z różowego złota IPhone 6s Plus 128GB użyciu HardwareZone Forum aplikację
Reply
#4

Win10 darmowy upgrade na już . Wystarczy podłączyć dysk SSD , istnieje duża szansa na to pracuje w dzisiejszych czasach.
Reply
#5

Myślę, że można . Oferta jest otwarta dla tych, którzy wymagają technologii wspomagających . więc po prostu twierdzą, że u wymagają, oraz u można zaktualizować.
Reply
#6

Jeśli masz Win 7 na dysku OEM można użyć klucza produktu z dysku w celu aktywacji Win 10. Robiłem to w zeszłym tygodniu na mój pierwszy build żadnych problemów . Czysta instalacja W10 i aktywować z W7 klucz produktu będzie działać.
Reply
#7

Osobiście , po włączeniu do Win 10 , nie uważają, że taka wielka. W każdym razie , jeśli układ się zmienia, jest wysoce zalecane , aby sformatować dysk . Powodem jest fakt, że kierowcy na starym sprzęcie może powodować pewne konflikty , więc prawdopodobnie może napotkasz problemy. Ponadto, trzeba będzie ponownie zarejestrować OS ponieważ będzie uznać, że zostały zmienione nowego systemu , czyli zmiany płyty głównej .
Reply
#8

sobanoodles napisał: Jeśli masz Win 7 na dysku OEM można użyć klucza produktu z dysku w celu aktywacji Win 10. Robiłem to w zeszłym tygodniu na mój pierwszy build żadnych problemów . Czysta instalacja W10 i aktywować z W7 klucz produktu będzie działać. Dzięki! To był najlepszy scenariusz mam nadzieję.
Reply
#9

watzup_ken napisał: Osobiście , po włączeniu do Win 10 , nie uważają, że taka wielka. W każdym razie , jeśli układ się zmienia, jest wysoce zalecane , aby sformatować dysk . Powodem jest fakt, że kierowcy na starym sprzęcie może powodować pewne konflikty , więc prawdopodobnie może napotkasz problemy. Ponadto, trzeba będzie ponownie zarejestrować OS ponieważ będzie uznać, że zostały zmienione nowego systemu , czyli zmiany płyty głównej . zrobić jeszcze wprowadzić klucz podczas instalacji lub podczas aktywacji
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)