zalecenie CPU
#1

Obecnie za pomocą i5-6500 . Wygląda na to, że nie jest wystarczająco dobry, aby grać w Tera , która jest intensywna gra CPU ... jakieś sugestie co do dostać? Jestem już coraz GTX 1070. gier na 1440p . Musi być Nvidia btw
Reply
#2

mają u sprawdzane, aby zobaczyć, czy jest to cpu wąskich gardeł systemu ? nie powinno być sia . Również gry dun wymagają i7 . jeśli u chcą , aby uzyskać lepszy procesor , u trzeba uzyskać 6600k i mobo oo na OC .
Reply
#3

greatgreenman napisał: Obecnie za pomocą i5-6500 . Wygląda na to, że nie jest wystarczająco dobry, aby grać w Tera , która jest intensywna gra CPU ... jakieś sugestie co do dostać? Jestem już coraz GTX 1070. gier na 1440p . Musi być Nvidia btw Tera obciąża CPU ? i5-6500 nie wystarczy Tera ? Min . Wymagania Pentium 4. Zalecane wymagania Core2Duo . Jego GPU . Zmiana do GTX1070 kiedy się go i SLD patrz ogromna różnica .
Reply
#4

rECKleSSfElla napisał: Tera obciąża CPU ? i5-6500 nie wystarczy Tera ? Min . Wymagania Pentium 4. Zalecane wymagania Core2Duo . Jego GPU . Zmiana do GTX1070 kiedy się go i SLD patrz ogromna różnica . I rzeczywiście udał się na forach dla tera i alot pple skarżą złej fps dla tera nawet z 6500. Myślę, że jest to tylko jeden z tych słabo zoptymalizowane gry. niektóre z nich nawet używać 6600k i może się w zakresie od 20-80 fps .
Reply
#5

myślę, że jest bardziej niż wystarczające zobacz gdy GPU jest na pierwszym miejscu
Reply
#6

MianBaoFren napisał: I rzeczywiście udał się na forach dla tera i alot pple skarżą złej fps dla tera nawet z 6500. Myślę, że jest to tylko jeden z tych słabo zoptymalizowane gry. niektóre z nich nawet używać 6600k i może się w zakresie od 20-80 fps . W tym przypadku również nie ma sensu i7 ponieważ problem leży po stronie gry. Mam na myśli logicznie rzecz biorąc w dzisiejszych czasach nawet tytuły AAA przyzwyczajenie się problemy z uruchomieniem na 6500 , nie mówiąc już o 4-5 latek MMO . Mam nadzieję, że nie zrobił kupić jego ts 1070 tylko dla tera . Wayyyyy przesada ........
Reply
#7

rECKleSSfElla napisał: W tym przypadku również nie ma sensu i7 ponieważ problem leży po stronie gry. Mam na myśli logicznie rzecz biorąc w dzisiejszych czasach nawet tytuły AAA przyzwyczajenie się problemy z uruchomieniem na 6500 , nie mówiąc już o 4-5 latek MMO . Mam nadzieję, że nie zrobił kupić jego ts 1070 tylko dla tera . Wayyyyy przesada ........ i7 hyperthreading nie będzie naprawdę pomóc w grze. tera jest po prostu słabo zoptymalizowany. spojrzeć na dolegliwości , jeśli u google .
Reply
#8

istnieją przypadki, gdy gra nie jest zoptymalizowany na tyle , dobre procesory również nie może grać to dobrze. Chyba, że OC nie dostaniesz wyższe klatek na sekundę
Reply
#9

MianBaoFren napisał: i7 hyperthreading nie będzie naprawdę pomóc w grze. tera jest po prostu słabo zoptymalizowany. spojrzeć na dolegliwości , jeśli u google . Hmm wykopane głębiej i yup deweloperów
Reply
#10

ale isnt tera jak we wszystkich grach MMO RPG ? gdzie są one prowadzone przez jeden wątek ??? co oznacza po prostu stosując 1 najwyższego rdzenia max może on dostarczyć do gier.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)