Modernizacja moim komputerze stacjonarnym
#1

Hi guys, myślę modernizacji większość części mojego komputera stacjonarnego (mobo, procesora, pamięci RAM i karta graficzna) jak czułem mój com jest spowolnienie ostatnich latach. Części są około 4 lat. Wystarczy zmienić na nowy 250GB SSD i 2TB HDD i nowym monitorem 2 miesiące temu, więc nie trzeba zmieniać wszystko.   Używam głównie pulpit dla programów Adobe Design, takich jak Photoshop, Illustrator, InDesign i okazjonalnego sesji gry parowa.   Aktualny build:   Intel i5-3470 CPU @ 3.20 GHz Asus P8H77-V LE Asus GeForce GTS 450 G.Skill Ripjaw 16GB DDR3 Samsung 250GB SSD EVO 850 + HDD 2TB Seagate 7200PRM Dell SE2417HG Głośniki Logitech Z523 2.1 Corsair TX650M Cooler Master Burza Enforcer Windows 7 Professional     Patrząc na cenniku fuwell i planuje zmienić mobo, procesora, pamięci RAM i kartę graficzną do następujących elementów:   Asus H170 PRO Gaming Intel® Core ™ i5-6600 Processor 3.30 GHz @ G.Skill RipJaws-V 16GB RAM 2400MHz CL15 ASUS GTX 1060 Podwójny wentylator 3GB   Całkowity koszt modernizacji może wynosić około 1k.   Wszelkie informacje zwrotne dotyczące mobo?
Reply
#2

Nadal uważam , że u powinien czekać, aż kabylake jest obecnie i grab Skylake natomiast cena zacznie spadać. ale u można chwycić 1st GPU. tylko, że mobo , procesora i pamięci RAM w późniejszym czasie. jak dla h170 u need to dlatego, że u trzeba cechy płyty lub tylko dla wyglądu ? oraz GPU u chwycić być może rozważyć ZOTAC lub Palit za niższą cenę (ale oczywiście jeśli ceny nie stanowi zagadnienia dla u , u dobrze chwycić ten asus GPU ). Wreszcie co jest korzystanie z tego komputera?
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: Nadal uważam , że u powinien czekać, aż kabylake jest obecnie i grab Skylake natomiast cena zacznie spadać. ale u można chwycić 1st GPU. tylko, że mobo , procesora i pamięci RAM w późniejszym czasie. jak dla h170 u need to dlatego, że u trzeba cechy płyty lub tylko dla wyglądu ? oraz GPU u chwycić być może rozważyć ZOTAC lub Palit za niższą cenę (ale oczywiście jeśli ceny nie stanowi zagadnienia dla u , u dobrze chwycić ten asus GPU ). Wreszcie co jest korzystanie z tego komputera? Powiedziałbym, że mój wybór h170 jest dla funkcji. Zaktualizowany mój początkowy wpis się głównie za pomocą mojego pulpitu dla programów projektowych Adobe i sporadycznego grania . dlaczego proponujesz chwycić mobo procesora i pamięci RAM w późniejszym czasie?
Reply
#4

dennis7w7 napisał: Powiedziałbym, że mój wybór h170 jest dla funkcji. Zaktualizowany mój początkowy wpis się głównie za pomocą mojego pulpitu dla programów projektowych Adobe i sporadycznego grania . dlaczego proponujesz chwycić mobo procesora i pamięci RAM w późniejszym czasie? ze względu na cenę . przynajmniej u można uzyskać bardziej atrakcyjnej oferty cenowej na uzyskanie h170 desek. (Podobnie jak w przypadku Skylake jest obecnie i cena Haswell spada ). ale ur użytkowania i nadal preferują u chwycić i7 6700 chociaż. (Nie wiem, jak ciężkie jest twój Wykorzystanie i nie mówiąc i5 nie jest w stanie zrobić tylko, że zadania z i7 HT może pomóc zredukować powolność u u odczuwany )
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: Nadal uważam , że u powinien czekać, aż kabylake jest obecnie i grab Skylake natomiast cena zacznie spadać. Nie zdarzy się. Spójrz na 4790K 6700K vs cenach .
Reply
#6

Koenig168 napisał: Nie zdarzy się. Spójrz na 4790K 6700K vs cenach . oraz wciąż nadzieję. yup , ale właśnie sprawdziłem , że obecna wycena między tymi 2 jak nie różni
Reply
#7

Cześć, mam również podobne pytanie , czy uaktualnienie z Ivy do Skylake teraz czy czekać na Zen i Kabylake . Moim problemem jest to, czy błąd Skylake powodując PC zamrozić na biegu jałowym jest nadal problem teraz ? Albo został on rozwiązany. Przepraszam za mój noob pytanie i mają nadzieję na sugestie , co należy zwrócić uwagę i uniknąć zakupu , aby zapobiec błąd. Thks dużo.
Reply
#8

dennis7w7 napisał: Powiedziałbym, że mój wybór h170 jest dla funkcji. Zaktualizowany mój początkowy wpis się głównie za pomocą mojego pulpitu dla programów projektowych Adobe i sporadycznego grania . dlaczego proponujesz chwycić mobo procesora i pamięci RAM w późniejszym czasie? Jakie szczególne cechy nie trzeba z H170 ? Tak na początku przyszłego roku zarówno Intel i AMD wychodzi Next Gen procesorów. Intel Core i7-7700 z pewnością brzmi lepiej niż 6700 . AMD wreszcie coś do konkurowania ....
Reply
#9

dennis7w7 napisał: Powiedziałbym, że mój wybór h170 jest dla funkcji. Zaktualizowany mój początkowy wpis się głównie za pomocą mojego pulpitu dla programów projektowych Adobe i sporadycznego grania . dlaczego proponujesz chwycić mobo procesora i pamięci RAM w późniejszym czasie? H170 jest głównie jeśli u chcą używać nalotu na ur systemu. Jesli chcesz zrobić oc , dostać Z170 statku zamiast ( H170 jest oc niepełnosprawnych wersja Z170 ) Jeśli u nie trzeba nalot , dostać pokładzie B150 lub nawet deskę H110 (jeśli u nie przeszkadza mając tylko dwa gniazda pamięci RAM , które tylko pozwalają maksymalnie 32GB lub 16GB DDR4 RAM DDR3 )
Reply
#10

MoneyFace = p napisał: Jakie szczególne cechy nie trzeba z H170 ? Tak na początku przyszłego roku zarówno Intel i AMD wychodzi Next Gen procesorów. Intel Core i7-7700 z pewnością brzmi lepiej niż 6700 . AMD wreszcie coś do konkurowania .... hmm jak mogę umieścić go . Czy wystarczy dobre mobo na poparcie mojego przeznaczony GTX 1060 trąbienie . Ja nie zamierzam OC . Buaya_Hunter napisał: H170 jest głównie jeśli u chcą używać nalotu na ur systemu. Jesli chcesz zrobić oc , dostać Z170 statku zamiast ( H170 jest oc niepełnosprawnych wersja Z170 ) Jeśli u nie trzeba nalot , dostać pokładzie B150 lub nawet deskę H110 (jeśli u nie przeszkadza mając tylko dwa gniazda pamięci RAM , które tylko pozwalają maksymalnie 32GB lub 16GB DDR4 RAM DDR3 ) Ja nie zamierzam OC , ale najśmieszniejsze jest teraz, niektóre z moich obecnych szczelin mobo PCI nie może dopasować mój obecny obudowy (cm Burza Enforcer ). Np moje mobo ma 2 sloty PCIe GFX ale mogę użyć tylko pierwsze gniazdo jako 2 gniazda otwarcie robi dopasować konstrukcję obudowy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)