mój kierowca wyświetlacz się zawiesza
#1

To stało się kilka miesięcy temu i nagle zatrzymać i wrócić rano. Podczas logowania w com po 30 sek com zacznie iść czerni i powie Sterownik ekranu przestał odpowiadać i odzyskane. Stanie się to kilka razy , aż mam niebieski ekran . Metody próbowałem 1. pobrać starą wersję nivdia sterownik 314.22 doesnt pomoc wciąż to samo
Reply
#2

Bump musi pomóc ASAP
Reply
#3

Bump ktoś może pomóc
Reply
#4

Trzeba usunąć 1st sterownika za pomocą usuwania sterownika z guru3d . Reboot machine Załaduj prawidłowy sterownik dla swojej karty graficznej
Reply
#5

tungsten2 napisał: Trzeba usunąć 1st sterownika za pomocą usuwania sterownika z guru3d . Reboot machine Załaduj prawidłowy sterownik dla swojej karty graficznej porządku postaram . Isnt odinstalowanie sterownika są takie same?
Reply
#6

Hmm próbowałem tej pracy , dopóki nie od pary. " Sterownik ekranu przestał odpowiadać, a odzyskał " błąd w systemie Windows 7 lub Windows Vista
Reply
#7

tungsten2 napisał: Trzeba usunąć 1st sterownika za pomocą usuwania sterownika z guru3d . Reboot machine Załaduj prawidłowy sterownik dla swojej karty graficznej Zrobiłem to udał się na stronie NVIDIA pobrać jedną dla mojej karty nadal występują te same problemy.
Reply
#8

Ponowna instalacja systemu Windows 7 będzie teraz zaktualizować. Każdy ma ten problem też?
Reply
#9

Bump przy ponownej instalacji systemu Windows sterownik trybu Kenny przestać odpowiadać ponownie
Reply
#10

Przed problemu, to działa dobrze ? Sprawdź, czy karta graficzna jest temperatura przegrzania , jeśli już przy użyciu więcej niż 2 lata ? Znaczenie , musisz dostać się z technikiem ponownie wkleić cooler procesora. Spróbuj sprawdzić dysk twardy i RAM poprzez BIOS , uruchamiając kilka testów , aby zeskanować czy jest uszkodzony.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)