Zalecenie do routera @ moim gf
#1

Cześć przyjaciele,   chciałby , aby sprawdzić , czy są jakieś dobre i tanie routery polecić korzystanie @ domu moim gf ?   Jej brat narzeka wysokiej latencji podczas gry DOTA 2. Istnieje w sumie 2 PC 3 LAPTOP 7 telefony 1 iPad podłączony do routera SINGNET przewidzianej planem włókien.   Czasami funshion jest włączony czasem jej nie poprzez zakończenie procesu za pomocą menedżera zadań .   od czasu do czasu , gdy im grę League of Legends na jej miejsce im uzyskiwanie opóźnień też.   Wszystko na wifi a routerem jest umieszczony w środku domu . Siła sygnału WiFi nie jest priorytetem , ale miło mieć choć.     Zastanawiałem się, czy mój stary ESR 9850 ENGENIUS by rade ? czy są jakieś routery , które są wystarczająco dobre?   edit Grammer
Reply
#2

bĘDZIE Dlink DIR- 600 Wireless N Router 150Mbps rozwiązać mój problem?
Reply
#3

sp0rky napisał: bĘDZIE Dlink DIR- 600 Wireless N Router 150Mbps rozwiązać mój problem? I naprawdę nie polecam tego. Stary ESR lepsze Btw , twój brat = GF jego brat ?
Reply
#4

lol przykro. HA HA ESR 9850 hę ? porządku .. tq
Reply
#5

Włókno singnet prawdopodobne jest tag , nie będzie w stanie użyć dowolnego routera bez funkcji VLAN . Pomyśl router singnet Pace jest żart . Asus RT- N12HP wydaje się dobre , ale zauważ , że WAN / LAN Port znajduje się zaledwie 100 base / T , dzięki czemu włókna nie pójdzie wyższe niż 100 MB , jak to jest prędkość portu wan . ( Nie wydaje się przyszłościowe podana prędkość internetu łatwo przekroczyć 100 MB dziś ) RT- N15U (brak sygnału Wifi tak dobry jak RT- N56U ) http://www.asus.com/Networking/RTN15U/#overview RT- N16 wydaje się dobre . ( O połowę ceny RT- N66U z ) ASUS - RT- N16 Giga LAN / WAN Port , 300N RT- N56U tańsze, wewnętrzna antena 5dBi ( nie można uaktualnić antenę rozszerzyć zasięg WiFi) Wsparcie VLAN, można użyć do obejścia Singnet tempie, ale trzeba wiedzieć, jak config ASUS - RT- N56U RT- N66U wydaje się zbyt drogie. ( Wydaje się nad specyfikacją do użytku domowego ) Wsparcie VLAN, można użyć do obejścia Singnet tempie, ale trzeba wiedzieć, jak config ASUS - RT- N66U
Reply
#6

co znaczy u bocznego tempie ? u oznacza muszę użyć Singtel dostarczonego routera ?
Reply
#7

sp0rky napisał: lol przykro. HA HA ESR 9850 hę ? porządku .. tq Jeśli zamierzamy recyklingu ESR , należy pamiętać trzeba zarządzany przełącznik do pracy z nim. Można uzyskać rb250gs MikroTik za około 65 $ . To pozwoli na ponowne wykorzystanie ESR , a całkowity koszt będzie jeszcze mniejszy niż zakup nowego routera.
Reply
#8

naprawdę nie rozumiem .. I tot jego ONT do routera .
Reply
#9

jesteś w połowie rację. ONT do routera z sieci VLAN funkcji , gdy linia włókien jest tag być exect . Można spróbować podłączyć bezpośrednio ONT -> ESR 9850 , ale wątpię, to będzie działać bez ustawiania VLAN.
Reply
#10

jak ustawić VLAN ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)