Potrzebujesz sugestia: Obudowa które obsługują min 12 HDD z dobrym ch
#1

jak w temacie . mam nadzieję, że nie jest super ex . może obsługiwać więcej niż 12 HDD jeszcze lepszy z góry dziękuję
Reply
#2

Jest Corsair 750D 900D 760t Ale trzeba zapytać / żądania Corsair lub naszym lokalnym konwergentnych distro wcięcia klatkę . Bo te sprawy mają max 9 klatka na dysk . Ale z jednej szczeliny otwarte na dodatkowe klatki HDD , aby 12 HDD . Ale jaki jest Twój cel mieć 12 HDD ?
Reply
#3

royfrosty napisał: Jest Corsair 750D 900D 760t Ale trzeba zapytać / żądania Corsair lub naszym lokalnym konwergentnych distro wcięcia klatkę . Bo te sprawy mają max 9 klatka na dysk . Ale z jednej szczeliny otwarte na dodatkowe klatki HDD , aby 12 HDD . Ale jaki jest Twój cel mieć 12 HDD ? bo mój pc służą podwójnemu celowi jak dom NAS dla połączonych przechowywania. już działa taki config z obecnego komputera , ale nie tak dobre chłodzenie , szukając poprawy. Widziałem 900D opinię w Internecie. niezbyt imponujące jak na swoją cenę. chłodzenia klatka na dysk również nie robi wydaje się odpowiedni .
Reply
#4

gigigigi napisał: bo mój pc służą podwójnemu celowi jak dom NAS dla połączonych przechowywania. już działa taki config z obecnego komputera , ale nie tak dobre chłodzenie , szukając poprawy. Widziałem 900D opinię w Internecie. niezbyt imponujące jak na swoją cenę. chłodzenia klatka na dysk również nie robi wydaje się odpowiedni . Chłodzenie jest bardziej usin właściwego statycznych zoptymalizowane fanów niż tych typ nawiewu . Jeśli martwisz się o ciepło, 900D ma odpowiednie config do przechowywania 9 hdd u dołu z wentylatorem zamontować wsparcie do chłodzenia dysku twardego z obu stron. Ceny mądry, ja dostałem kopalnię na $ 430 2 lat wstecz . I wierzę, że teraz powinny być tańsze . Chyba że z jakiegoś powodu nie zejść .
Reply
#5

zgodnie fuwell najnowszym cenniku : Corsair Obsidian Series 900D Full Tower .... 589
Reply
#6

Lian Li PC - A75X Full Tower Case - All Black Lian Li PC - D8000 Server Case - BLACK
Reply
#7

t258jgn napisał: Lian Li PC - A75X Full Tower Case - All Black Lian Li PC - D8000 Server Case - BLACK 20 bay miły !! przyjrzy więcej brachu . dzięki !
Reply
#8

Singapur mam sprzedać? ale potem znowu płyta jak zwykle tylko 6 portów SATA , a jeśli kupisz kartę lub 2 dodatkowe porty może z 4/8 co najwyżej , jak wypełnić do 20
Reply
#9

Cooler Master MasterCase ...
Reply
#10

CyberMew napisał: Singapur mam sprzedać? ale potem znowu płyta jak zwykle tylko 6 portów SATA , a jeśli kupisz kartę lub 2 dodatkowe porty może z 4/8 co najwyżej , jak wypełnić do 20 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)