Zakup prawdziwego MS Office 2013 z Malezji
#1

Cześć, ktoś próbował zakupem MS Office z Malezji i zainstalować , gdy z powrotem w Singapurze ? Widziałem Low Yat cennik sprzedaży MS Home Office w wersji n biz co RM229 . To mniej niż SGD 100. Tylko nie jestem pewien , czy mogę użyć go w Singapurze. Wszelkie sklepów JB , który sprzedaje oryginalne oprogramowanie na tańsze niż RRP ?
Reply
#2

W górę Każdy próbuje wcześniej?
Reply
#3

cuntzbuster napisał: W górę Każdy próbuje wcześniej? dlaczego iść tak daleko , aby kupić , kiedy można to zrobić tutaj w Singapurze ? nawiasem mówiąc, to będzie działać wszędzie. nie ma czegoś takiego jak ograniczenie według kraju Kup Office 365 Home
Reply
#4

Office 365 działa na każdej komp , do 5 , jeśli im nie myli. Plus można uzyskać bezpłatne uaktualnienie do najnowszej wersji. Ale jeśli naprawdę nie trzeba , że należy po prostu pobrać wersję autonomiczną , tańsze w przypadku korzystania przez wiele lat.
Reply
#5

Jun.Hao19 napisał: Office 365 działa na każdej komp , do 5 , jeśli im nie myli. Plus można uzyskać bezpłatne uaktualnienie do najnowszej wersji. Ale jeśli naprawdę nie trzeba , że należy po prostu pobrać wersję autonomiczną , tańsze w przypadku korzystania przez wiele lat. Tak , masz rację , to działa on na maksymalnie 5 PC / Mac i dostać upgrade do najnowszej wersji. Siedziba znajduje się w pobliżu 2016 uwolnienia. jeśli rzeczywiście rozważa skype minut świata i dodatkowych 1TB onedrive przechowywanie , cały pakiet jest rzeczywiście bardzo tanie.
Reply
#6

Jeśli masz w domu ucznia lub sam jest studentem , po prostu poczekać Microsoft Office 365 oferuje bezpłatny dla studentów i nauczycieli na całym świecie | KitGuru
Reply
#7

To nie działa . Dzięki czemu można tam kupić i kiedy wrócisz do Singapuru , zainstalować i aktywować nie będzie w stanie to zrobić . Powrót na opakowaniu wyraźnie stwierdza, że to będzie działać tylko w Malezji do aktywacji.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)