Polecam tanie dobrą kartę wifi
#1

jak wspomniano powyżej,   moje amatorskie że jestem kupi jest daleko od mojego modemu , kabel ethernet nie zrobi .. wszelkie zalecenia do każdej karty WiFi,   lub USB jest lepszy niż PCI-E lub odwrotnie ?
Reply
#2

Burpharvest napisał: jak wspomniano powyżej, moje amatorskie że jestem kupi jest daleko od mojego modemu , kabel ethernet nie zrobi .. wszelkie zalecenia do każdej karty WiFi, lub USB jest lepszy niż PCI-E lub odwrotnie ? Może spróbuj HomePlug ? jej lepiej niż wifi w kategoriach dotyczących lantency i prędkości.
Reply
#3

Hailgod napisał: Może spróbuj HomePlug ? jej lepiej niż wifi w kategoriach dotyczących lantency i prędkości. Dla HomePlug , to zależy od instalacji elektrycznej w gospodarstwie domowym , a czasem może być gorzej niż wifi.
Reply
#4

TL- WDN4800 - Witamy na stronie TP- LINK $ 57 @ Tradepac
Reply
#5

Burpharvest napisał: lub USB jest lepszy niż PCI-E lub odwrotnie ? PCI- E , bez wątpienia , link poniżej wyjaśnia wszystko : Wireless Desktop Adapter Różnica: USB vs PCI onionaut napisał: TL- WDN4800 - Witamy na stronie TP- LINK $ 57 @ Tradepac Oddelegowany , używając tego na mojej platformie . Proponuję pobrać ogólne sterowniki firmy Qualcomm , jeśli nadal jesteś na XP chociaż. Oryginalne sterowniki TP-LINK XP nie może utrzymać stały związek , jak również.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)