Prosimy podzielić się środki do gier online ( WiFi lub sieci LAN)
#1

Cześć chłopaki, Używam bezpośrednie połączenie LAN z modemem kablowym Starhub 100Mbps dla mojego gier potrzebuje np . Guild Wars 2 , Counterstrike , routera Battlefield 4 etc.As cięcia modemu przez Starhub wszystko jest w moim gabinet gier może zatem skierować połączenie LAN tak trudno czuć żadnego opóźnienia . Ale jus zapisać się do nowego planu włókna 1gpbs teraz ból głowy. ONT oraz D-Link router bezprzewodowy jest w salonie. Tak, aby kontynuować granie online w moim pokoju badań , to albo będzie musiał to zrobić bezprzewodowo za pomocą przedłużacza WiFi lub wtyczki do domu. tak jus zastanawiasz dla tych graczy , jak ja , który wymaga szybkiego stabilnego połączenia z niskim pingiem i mniejsze opóźnienia , jest to możliwe w przypadku korzystania z drogi WiFi ? Albo umierać wtyczkę domu potrzeba lub złożyć nowy punkt ap co oznacza dodatkowe okablowanie potrzebne ? Plus thx akcji   moz
Reply
#2

Mam podobną sytuację jak ty. Dla mnie wybrałbym opcję WiFi lub LAN . Używam tylko lan kiedy trzeba uzyskać duży plik szybko lub gdy jestem zabaw compy . Wysyłane z Wewnątrz złotym tronie z TERRA , chroniąc cesarza z moim życiem , używając GAGT
Reply
#3

mozaat napisał: Cześć chłopaki, Używam bezpośrednie połączenie LAN z modemem kablowym Starhub 100Mbps dla mojego gier potrzebuje np. Guild Wars 2, Counterstrike, routera Battlefield 4 etc.As cięcia modemu przez Starhub wszystko jest w moim gabinet gier może zatem skierować połączenie LAN tak trudno czuć żadnego opóźnienia. Ale jus zapisać się do nowego planu włókna 1gpbs teraz ból głowy. ONT oraz D-Link router bezprzewodowy jest w salonie. Tak, aby kontynuować granie online w moim pokoju badań, to albo będzie musiał to zrobić bezprzewodowo za pomocą przedłużacza WiFi lub wtyczki do domu. tak jus zastanawiasz dla tych graczy, jak ja, który wymaga szybkiego stabilnego połączenia z niskim pingiem i mniejsze opóźnienia, jest to możliwe w przypadku korzystania z drogi WiFi? Albo umierać wtyczkę domu potrzeba lub złożyć nowy punkt ap co oznacza dodatkowe okablowanie potrzebne? Plus thx akcji moz szybki z niskim pingiem tylko okablowania może pomóc. Rozwiązanie ma wifi w stanie poradzić. nawet jeśli u można osiągnąć w ping <1ms na wifi w idealnym środowisku, które nie sądzę, można, to nadal podatne na zakłócenia. chyba u żyć w lor lasu, to prawdopodobnie można zagwarantować, że stabilne <1ms ping. Mam nadzieję, że żaden nietoperze przychodzą i inwazji na swoje miejsce, cos z nietoperzy wokół, nie ma mowy u będzie mieć idealne warunki. Myślę, że należy inwestować w rozwiązania okablowania i instalacji punktu dostępowego, jeśli u chcą niezawodności. Jeśli nie, spróbuj najpierw wifi. Zapewniam u, pewnie dostał efekt gumką jeden.
Reply
#4

mozaat napisał: Cześć chłopaki, Używam bezpośrednie połączenie LAN z modemem kablowym Starhub 100Mbps dla mojego gier potrzebuje np. Guild Wars 2, Counterstrike, routera Battlefield 4 etc.As cięcia modemu przez Starhub wszystko jest w moim gabinet gier może zatem skierować połączenie LAN tak trudno czuć żadnego opóźnienia. Ale jus zapisać się do nowego planu włókna 1gpbs teraz ból głowy. ONT oraz D-Link router bezprzewodowy jest w salonie. Tak, aby kontynuować granie online w moim pokoju badań, to albo będzie musiał to zrobić bezprzewodowo za pomocą przedłużacza WiFi lub wtyczki do domu. tak jus zastanawiasz dla tych graczy, jak ja, który wymaga szybkiego stabilnego połączenia z niskim pingiem i mniejsze opóźnienia, jest to możliwe w przypadku korzystania z drogi WiFi? Albo umierać wtyczkę domu potrzeba lub złożyć nowy punkt ap co oznacza dodatkowe okablowanie potrzebne? Plus thx akcji moz Kabel LAN jest nadal najlepszym sposobem na optymalizację połączenia internetowego. Połączenie Wi-Fi zależy od tego jak daleko router i klient są ściany zator. Homeplug zależy od kabla zasilającego w ur domu i większość urządzeń elektrycznych może spowodować zakłócenia w nim. Więc dla najlepszego wrażenia w grach z minimalnym opóźnieniem / ping, przejdź do połączenia kablowego LAN ...... uzyskać długi kabel LAN leżał działa od salonie ściany do Twojego pokoju. U można uzyskać zawodowych, które pomogą u.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)