300 Mbps światłowodowe - należy wymienić router Asus N56U ?
#1

Używam routera Asus N56U ale to daje mi problemów. Po pierwsze, nie można nawet przejść przez jedną betonową ścianą mieszkania HDB .   Mój pulpit sygnału wifi jest tylko jeden bar, i znajduje się bezpośrednio za ścianą , gdzie router jest .   Innym problemem jest to , że router zawsze stracić łączność z Internetem , nawet jeśli internet jest wciąż podłączony w pełni sił na smartphone z bezpośrednim polu widzenia . Trzeba zrestartować router, aby uzyskać dostęp do internetu z powrotem. Dzieje się to kilka razy w miesiącu. Czy to jest normalne?   Jestem tylko na 300 Mbps błonnika , więc nie chcą wydawać zbyt dużo na drogich routerów , które go do 1Gbps . Ale chcę , aby router , który może przenikać ściany również. Wszelkie zalecenia ?
Reply
#2

ASUS RT- AC1200G + . Na Wireless- AC 2X2 (do 867Mbps na 5GHz ) urządzenia mogą uzyskać pełną prędkością (używam go na M1 Fibre 300Mbps i można dostać 310 + Mbps ) . Carousell dużo sprzedaje się 120 $ lub więcej. Nie wahają się źle , dużo lepiej niż ASUS RT- N56U . Wysłane z Sony E5653 używając GAGT
Reply
#3

Dzięki za sugestię !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)