monitory 144hz
#1

Patrząc do gier FPS. Budżet około 500. Które 1080p 144hz Czy u guys polecić?
Reply
#2

Rozwiązanie Xtreme konieczności promocje dla swojego monitora BenQ 144hz , wolny głośnik i NABU myślę.
Reply
#3

XL2430T . Poczekaj na qoo10 $ 100 voucher .
Reply
#4

Kupiłem wersję oo z jakiegoś innego materiału dla < $ 400. I niech u znać opinię raz testowałem go . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#5

Mianbaofren Który model nie u kupić ?
Reply
#6

Z jednej xl2411z ? Myślę. To dlatego, że cena tańsze. Także , ja nie płacę $ 100 premii za wsparcie DisplayPort portów USB , a niektóre śmieci stojak na słuchawki . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#7

MianBaoFren napisał: Z jednej xl2411z ? Myślę. To dlatego, że cena tańsze. Także , ja nie płacę $ 100 premii za wsparcie DisplayPort portów USB , a niektóre śmieci stojak na słuchawki . Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT Hmm ja właśnie googled xl2411z i stwierdził, że jest tam innego modelu xl2411 przez Zowie . Czy jest jakaś różnica między tymi dwoma modelami ?
Reply
#8

Ten sam model . Zowie jest teraz pod BenQ.
Reply
#9

mercilesslord napisał: Hmm ja właśnie googled xl2411z i stwierdził, że jest tam innego modelu xl2411 przez Zowie . Czy jest jakaś różnica między tymi dwoma modelami ? W rzeczywistości są one takie same, tylko przemianowane z tego co wiem .
Reply
#10

mercilesslord napisał: Hmm ja właśnie googled xl2411z i stwierdził, że jest tam innego modelu xl2411 przez Zowie . Czy jest jakaś różnica między tymi dwoma modelami ? ESPORT vs non eSportu ( Zowie / benq ) Heard jest tylko marketing sztuczka . Zowie marki BenQ jest sub Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)