procedury , jak twierdzą Dell monitora gwarancją.
#1

Cześć wszystkim, Kupiłem Dell monitora S2316H na 7 gru , ale poszedł na wakacje tylko przetestować go wczoraj .. Okazało się, że nie działa HDMI , VGA jest tylko i skontaktował się z firmą Dell za pośrednictwem ich facebook posłaniec ,. Po to, że zgadzają się na wymianę , ale askvme boksować ją i statek ich do wymiany .. Podkreślają oni miejscu nie ma wymiany . Czy to prawda? .. Kupiony od najbardziej ... Każdy mógł to sprawdzić i zapewnić mi wskazówki? Próbowałem przejść do trybu online Tech sup ale poprosić o znacznik serwisowy które dun mieć . Dzięki
Reply
#2

Znacznik usługi ma etykietę wklejony tyłu monitora , sprawdź to u
Reply
#3

Najlepszy sklep internetowy jest za granicą lub lokalnym ? Czy Twój Zamówienia / faktura ma żadnego kodu numer towaru / usług coś takiego?
Reply
#4

Dell jest ich używać DHL przyjść i zebrać mah
Reply
#5

Zadzwoń i nalegać je wysłać do kogoś ? Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#6

Och oni facebook msg mnie mówić będą wysyłać mi monitor zastępczą w ciągu 8 do 10 dni wraz z powrotnym zapłacił rachunek na statek uszkodzony jeden z powrotem do nich ... Nie wiem, jak to działa , ale pozwala zobaczyć, jak .. Może ja jestem źle o nich .. Dzięki wszystkim
Reply
#7

to dlaczego warto kupować serii U , zamiast serii S, w których od 1 do 1 Układ wymiana jest tak szybko, jak następnego dnia.
Reply
#8

skąd można dojść do wniosku, że port HDMI na monitorze jest uszkodzony?
Reply
#9

Dell wymiana gwarancyjna jest po prostu najlepszy , bardzo szybka obsługa i odpowiedzi
Reply
#10

To jest łatwe... Za pomocą dołączonego kabla HDMI wih mojego laptopa do monitora Dell, wykryty żaden sygnał wejściowy . Za pomocą dołączonego kabla HDMI z moim laoptop do mojego monitora Samsung - nie ma problemu. Zmień na 2nd kabla HDMI z mojego laptopa do monitora Dell, jeszcze bez wyświetlacza. Testowany laptop żony do Dell monitorować -no wyświetlacz nadal ... Wybór wejścia -> HDMI / autodetect wacko napisał: skąd można dojść do wniosku, że port HDMI na monitorze jest uszkodzony?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)