Zasilacz do przełącznika ethernetowego
#1

I importowane przełącznik Ethernet z USA ( TrendNet TE100 - S50g ). W chwili, gdy podłączony do mojego gniazda , to strzał iskry i rozpoczęcie palenia. Więc zasilacz jest uszkodzony , ale jestem pewien, sam przełącznik jest nadal sprawny. Gdzie można mogę znaleźć ten sam zasilacz w Singapurze ? Korzystnie jeden z naszych regularnych wtyczki , więc nie ma potrzeby korzystania z adaptera gniazda .   Moja rozdzielcza i (obecnie uszkodzony) zasilacz :   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Przełącznik wymaga 7.5V i 1A wejście. Próbowałem za pomocą zasilacza 12V 2.5A danej 2Wire modemu i to wykazało, przełącznik może jeszcze zasilanie. Ale jestem po prostu szczęśliwy , że nie skończy się mój smażenia przełącznik ponieważ napięcie jest dużo wyższa.   Jest to adapter gniazda użyłem :   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Podejrzewam, że nie był to bardzo dobra karta w ogóle.   Proszę mi pomóc , dostarczane są dwie metody wymiany kosztuje więcej niż sam przełącznik
Reply
#2

Zacytować: Podejrzewam, że nie był to bardzo dobra karta w ogóle. Adapter US Trendnet mówi również wejście 120V , podejrzewam , że nie jest to bardzo dobry czytelnik w ogóle ... Podpowiedź: używamy 240V lokalnie kiedykolwiek od czasów kolonialnych Bristish więc jeśli nie mam iskry , to powinieneś być bardzo zaskoczony.
Reply
#3

bye bye do przełącznika
Reply
#4

Nie mam pojęcia o napięciach i rzeczy. Zawsze myślałem, że dostał wtyczkę Oznacza to będzie działać dobrze . Wygląda na to , że jestem naprawdę bardzo zły na to. O ile mogę powiedzieć przełącznik sam nadal działa , to tylko zasilacz , który jest smażone. Więc myślę, że mógłbym spróbować wymienić tylko zasilacz ? Gdzie mogę znaleźć zastępstwo ?
Reply
#5

spróbuj zakup zasilacza wielu napięcia wykonaj ustawienia w bieżącej karty (z wyjątkiem 120V ) urządzenie powinno nadal działać , zazwyczaj z ponad napięcia tylko adaptera umrze ...
Reply
#6

bardzo łatwe do znalezienia 2.1mm zasilacz 7.5V DC . przejdź SLT lub SLS może de ... lub ebay , bezpłatna wysyłka . http://www.ebay.com/itm/AC-100V-240V...item337bb82cb3
Reply
#7

Zrób zdjęcie oryginalnego adaptera czytania W każdym razie wspomnieć , że uprawnienia przełączać z 12V , jeśli jest on nadal pracuje można nadal używać.
Reply
#8

Istnieje kilka sklepów w Sim Lim Tower, który sprzedają takiego zasilacza. Bardzo łatwy do wykrycia , ponieważ są one wyświetlane na zewnątrz. Należy szukać swojej 1.0A 7.5V ( kiedyś napisany jako 1000mA ). Przynieś je wzdłuż ponieważ należy również dopasować okrągłą wtyczkę , że jedzie do urządzenia.
Reply
#9

Poszedłem do Sim Lim Wieża dzisiaj ... Najtańsza zasilacz udało mi się znaleźć to 10 $. To trochę drogie. Nie chcemy uniwersalnego zasilacza , są bardzo duże i kosztowne za to, co potrzebujesz: stałe zasilanie na przełącznik Ethernet. Korzystanie z zasilacza 12V z moim urządzeniem 7.5V jest dość niebezpieczne, zgodnie z moimi badaniami . Biorąc pod uwagę moje urządzenie będzie na 24/7 nie mogę ryzykować widman01 postanowiłem dostać kopalnię od Ebay . Z tego samego sprzedawcy , ale z wtyczką UK więc nie potrzebujemy adaptera . Darmowa wysyłka około $ 4,50 SGD . Trwa nawet do trzech tygodni , ale jestem w żadnym pośpiechu, naprawdę . Dziękuję wszystkim za pomoc. Przynajmniej dowiedziałem się trochę o napięciu i adapterów z tego wypadku
Reply
#10

Właśnie widziałem ten wątek . Mam zapasowy DC7.5V 1 zasilacza z wtyczką typu power UK . i wykonany na Tajwanie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)