Wysokie zagrożenie bezpieczeństwa ?
#1

Cześć chłopaki,   Proszę pomóż. Pracuję w biurze jako oficer wsparcia IT. Ostatnio użytkownicy w firmie i ja dostaję komunikat " High Security Alert " podczas korzystania z Internetu . To się dzieje na każdej stronie , że jedziemy do i to tylko odchodzi po albo odświeżyć stronę kilka razy lub przy użyciu widoku kompatybilności . Użytkownikom korzystania z przeglądarek Internet Explorer i Google Chrome.   Przykro mi, że nie można umieścić link do obrazka , bo nie mają wystarczającej liczby pocztowych .   Proszę pomóż! To będzie bardzo mile widziana!   Dziękuję Ci!
Reply
#2

Pracujesz jako oficer , a ty nie wiesz , jak rozwiązywać takie problemy ???
Reply
#3

negativzero napisał: Pracujesz jako oficer , a ty nie wiesz , jak rozwiązywać takie problemy ??? Nadal jestem nowy i nauki . Przepraszam, że to może być coś małego dla ciebie, ale byłbym wdzięczny , gdybym mógł uzyskać pomoc i uczyć się od Ciebie i tego problemu. ( :
Reply
#4

Korzystać z laptopa i podłączyć do sieci w celu sprawdzenia , czy jest to ogólny błąd sieci lub specyficzne ustawienie tylko komputery . Lepiej sprawdzić te ustawienia routera i serwera też. Teraz paypal mi ur wypłaty XD.
Reply
#5

micheloving napisał: Korzystać z laptopa i podłączyć do sieci w celu sprawdzenia , czy jest to ogólny błąd sieci lub specyficzne ustawienie tylko komputery . Lepiej sprawdzić te ustawienia routera i serwera też. Teraz paypal mi ur wypłaty XD. Dziękuję Ci! Powinien spróbować! ( :
Reply
#6

fantasy151 napisał: Nadal jestem nowy i nauki . Przepraszam, że to może być coś małego dla ciebie, ale byłbym wdzięczny , gdybym mógł uzyskać pomoc i uczyć się od Ciebie i tego problemu. ( : Czy masz zainstalowane AV ? Czy oprogramowanie działa na najnowszej wersji ? Wszystkich komputerów , czy tylko niektóre ?
Reply
#7

Może to mistyfikacja , a nie rzeczywistego zagrożenia. TS , wystarczy wysłać link do obrazka tu i bro tu pomoże przesłać.
Reply
#8

fantasy151 napisał: Nadal jestem nowy i nauki . Przepraszam, że to może być coś małego dla ciebie, ale byłbym wdzięczny , gdybym mógł uzyskać pomoc i uczyć się od Ciebie i tego problemu. ( : Nowością jest jedno, ale nie jest konstruktywna to kolejna rzecz w ogóle. Ponieważ jesteś nowy , co Twój bezpośredni przełożony ? Bez żadnych użytecznych informacji , ludzie tutaj nie może pomóc dużo. Twój problem jest dokładnie tak, jak idziesz do przychodni i powiedzieć lekarzowi Im nie czuje się dobrze " i oczekiwać, że lekarz do przeprowadzenia pełnej kontroli ciała, aby dowiedzieć się, co się z tobą dzieje . Dlaczego nie można podać więcej istotnych informacji o problemie ?
Reply
#9

negativzero napisał: Czy masz zainstalowane AV ? Czy oprogramowanie działa na najnowszej wersji ? Wszystkich komputerów , czy tylko niektóre ? Tak AV zainstalowany i działa na najnowszej wersji. Większość komputerów nie wszystkie .
Reply
#10

fantasy151 napisał: Nie mogę wysłać link ze względu na niewystarczającą liczbą pocztowych Przepraszam za nie zapewnienie wystarczającej informacji do ciebie. Mam łącze do obrazu, ale nie mogę pisać to ze względu na mnie właśnie to łączenie forów. Będę się wpisać całą wiadomość tutaj: Nie masz wystarczających uprawnień, aby pobrać plik "htm-plik.htm", ponieważ jest zainfekowany wirusem "nieznanego". URL = pcsupport. o. com / OD / f / htm fileextenstions / - plik. htm File quaratined jako: http: // 3W. Fortinet. com / ve? = nieznany Jak już mówiłem, orzeźwiające i ustawianie ustawienia widoku kompatybilności rozwiązali go tymczasowo. Co masz na myśli co z moim bezpośrednim przełożonym? Jeśli jest on wokół bym poszedł do niego. Mimo to, chciałbym mieć również wyszukiwane i poprosił wokół odpowiedzi też jak jestem w stanie uczyć się po drodze. 1. Przejdź do support.fortinet.com 2. Zaloguj się (lub załóż konto ze swoim FortiGate numerem seryjnym) Wsparcie 3. Kliknij 4. Przejdź postacią sposobu logowania przypadek jeśli Fortinet FortiGate wypowiedzenie ma licencji, pls iść go odnowić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)