1 pkt Cat6 , ale 2 urządzenia w jaki sposób?
#1

Mam kota 6 punkt w moim pokoju, ale mam 2 urządzeń ( 1 TV mio , 1 Internet box TV) . Czy istnieje coś takiego jak rozdzielacz więc zarówno mój urządzenie może wykorzystać punkt lub muszę kupić router / koncentrator ? Dzięki
Reply
#2

W obliczu tego samego problemu , natomiast tył . Rozgałęźnik znalazłem nie pozwala na jednoczesne korzystanie z obu ports.In końcu zeszły do opcji routera . Ponieważ miałem dodatkowego routera r dookoła. Stąd , imo , Router / koncentrator będzie najbardziej realną opcją .
Reply
#3

Za pomocą przełącznika
Reply
#4

przełączyć 10- $ $ 50 tylko
Reply
#5

stam napisał: Mam kota 6 punkt w moim pokoju, ale mam 2 urządzeń ( 1 TV mio , 1 Internet box TV) . Czy istnieje coś takiego jak rozdzielacz więc zarówno mój urządzenie może wykorzystać punkt lub muszę kupić router / koncentrator ? Dzięki że " splitter " nazywa się przełącznik dostać 4-portowy przełącznik dość tanie. tam 100Mbps i 1000Mbps ( 1Gbps ) I nie sądzę, odbiornik TV musi 1Gbps , dzięki czemu można przełączać 100Mbps . 4-portowy przełącznik znaczy tam 4 sloty do wykorzystania. można umieścić je w dowolnej kolejności. więc wszyscy razem użyjesz 3 porty i masz 1 zapasowy .
Reply
#6

rainelor napisał: W obliczu tego samego problemu , natomiast tył . Rozgałęźnik znalazłem nie pozwala na jednoczesne korzystanie z obu ports.In końcu zeszły do opcji routera . Ponieważ miałem dodatkowego routera r dookoła. Stąd , imo , Router / koncentrator będzie najbardziej realną opcją . Nie wiem , co splitter do którego się odnosimy , TS nie wymaga routera podłączyć wiele urządzeń . Głupie Przełącznik L2 zrobi praca po prostu znaleźć. Wszystkie porty przełącznika L2 może być używana równocześnie i do tej pory najbardziej Przełącznik L2 konsument może przełączać przy pełnej przepustowości we wszystkich portach. Hub jest przełącznik L2 , które transmitowane wszystkie pakiety ze wszystkich portów w całej piasty. Normalnie nie jest używany obecnie , chyba że ktoś jest zainteresowany dotykając ruchu sieciowego , ponieważ będzie mniej skuteczny w obciążonej sieci .
Reply
#7

Użyj mały przełącznik zrobi. Nie jest drogi.
Reply
#8

davidktw napisał: Nie wiem , co splitter do którego się odnosimy . Ja odnoszę się do tego. W każdym razie zgadzam się, że przełącznik jest lepszym rozwiązaniem.
Reply
#9

rainelor napisał: Ja odnoszę się do tego. W każdym razie zgadzam się, że przełącznik jest lepszym rozwiązaniem. To działa, ale najprawdopodobniej nie wiesz jak go używać . kabel LAN posiada 8 drutów , ale tylko 4 przewody są potrzebne do podłączenia jednego , tego typu kart , kiedy pracuje w parze , utilizise wszystkie 8 przewodów przez 2 połączenia . Zobacz film z instrukcjami : Jak używać Splitter RJ45 / łącznik - YouTube http://www.amazon.co.uk/World-Data%C.../dp/B002XVAW84 Jeśli zakupiłeś tylko jeden , po prostu kupić nowy , z 2 adapterów , jedna płyta ścienna RJ45 daje 2 połączeń LAN. Można również zrobić to sam http://fathiridzaki.blogspot.sg/2010...-splitter.html
Reply
#10

gregory_choo napisał: To działa, ale najprawdopodobniej nie wiesz jak go używać . kabel LAN posiada 8 drutów , ale tylko 4 przewody są potrzebne do podłączenia jednego , tego typu kart , kiedy pracuje w parze , utilizise wszystkie 8 przewodów przez 2 połączenia . Zobacz film z instrukcjami : Jak używać Splitter RJ45 / łącznik - YouTube http://www.amazon.co.uk/World-Data%C.../dp/B002XVAW84 Jeśli zakupiłeś tylko jeden , po prostu kupić nowy , z 2 adapterów , jedna płyta ścienna RJ45 daje 2 połączeń LAN. Można również zrobić to sam Open Your Mind | Cinta Linux: RJ - 45 Splitter wow, dzięki ... czytania abit Wciąż myślę , jak router otrzymał wyślij wysyłać dane do rozgałęźnika do 2 urządzeń , więc rzeczywiście trzeba splitter na obu stronach . Dzięki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)