Nie można uzyskać dostępu Spotify
#1

Czy ktoś ma ten sam problem ? Nie mam problemu z Starhub 3G , ale z mojego związku macierzystego . Nie wiem , czy to po stronie routera lub m1 boczne włókna ponieważ inne moje rzeczy działają poprawnie .   edit: nvm , restart ONT i mogę użyć programu / aplikacji grzywny. ale nie WebPlayer nadal działa, nie wiem, dlaczego
Reply
#2

Wystarczy, aby potwierdzić , użytkownicy mogą M1 ( zwł. Dotknięte przez wymianę ) mają dostęp do usług https://play.spotify.com/ po zalogowaniu ?
Reply
#3

cześć Ja również sporadyczne problemy z połączeniem do Spotify . Mam konto premium i Spotify współpracuje z moim iPhone po podłączeniu do sieci 3G . Jednak Spotify nie działa po podłączeniu do mojego wifi. same dla mojego domowego komputera , jak również. Używam włókno M1 . ktoś ma ten sam problem i udało się rozwiązać ten problem?
Reply
#4

Ten sam problem z Spotify Web Player tutaj , po prostu nie mogę się połączyć. Coś jest nie tak , zadzwonię M1 wkrótce hałasować .
Reply
#5

dokładnie taki sam kwestie . replikowane w trzech oddzielnych urządzeń ( stacjonarny / laptop / smartphone) . - Działa w 100 % tej chwili przełączyć się na 3G / 4G tethering na wszystkich urządzeniach - Nie można połączyć w ogóle / przerywane raz jestem na M1 Fibre - Próbowaliśmy zarówno WiFi / bezpośrednie połączenia - Zaczęła się dopiero dzieje się w minionym 1 tydz + lub tak Właśnie z linii 2 raz z M1 , oni eskalacji problemu i wrócić do mnie najwcześniej. ktoś jeszcze napotykają na takie same problemy? zrób przynajmniej dać pierścień do M1 niech wie, że to się dzieje , i że nie jest to odosobniony przypadek .
Reply
#6

M1 tuż oddzwonił - oni replikowane problemu na ich końcu. Frontline pracownicy nie są pewni, co się stało , ale oni go do ich eskalacji technologii back-end . poczekajmy i mam nadzieję na dobre wieści ..
Reply
#7

a 4 nad ranem 17 października , wydaje się, że zostały usunięte. nadzieję, że to trwa !
Reply
#8

nie. nie działa jeszcze raz.
Reply
#9

Kopalnia również nie działa. Włókno M1 .
Reply
#10

Ten sam problem tutaj . pożałował recontracting tego POS m1 ostatni miesiąc
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)