Starhub - 25 Mbps - średnia prędkość
#1

Drodzy Bros,   Zapisałam się na StarHub 25 MBS planu i mają kilka zapytań .   1 ) Jaka jest średnia prędkość tego planu ?   2 ) Testowałem moją szerokopasmowe o Speedtest.net . W rogu pokoju ( początkowo nie mogłem połączyć się z powodu braku aktywacji SCV momencie został aktywowany przez technika ) Dostaję jak 11 do 13 Mbps oraz w salonie (już SCV punkt został włączony) w większości przypadków ( 90 %) trafi 24 - 25 Mbps. ( Wyniki te pochodzą z bezpośredniego połączenia bez połączenia WiFi) .   myślisz, że technika nie zrobił właściwą pracę jako mój pokój narożny doesnt hit 25 Mbps jak pokój dzienny , który ma już SCV włączony ?   3 ) Obecnie używam linksys WR54G Router ( stary router od mojego kolegi ) i to działa dobrze. Czy muszę go zmienić na 300 Mbps routera TP-Link , jak moja jest tylko 25 Mbps plan?
Reply
#2

Więc myślę, że pytanie jest dlaczego pokój z Punktu Cable jest o mniej niż 25Mbps ? Więc co gra używasz w swoim pokoju, który cierpi od 11 do kompresji 13Mbps ? Bezpośrednie połączenie za pośrednictwem sieci LAN z punktem kablowej w pokoju lub przez wifi ? Będzie lepiej, jeśli można zdefiniować " działa poprawnie " z tym routerem WRT wyrównać nasze oczekiwania
Reply
#3

quinnkei napisał: Więc myślę, że pytanie jest dlaczego pokój z Punktu Cable jest o mniej niż 25Mbps ? Więc co gra używasz w swoim pokoju, który cierpi od 11 do kompresji 13Mbps ? Bezpośrednie połączenie za pośrednictwem sieci LAN z punktem kablowej w pokoju lub przez wifi ? Będzie lepiej, jeśli można zdefiniować " działa poprawnie " z tym routerem WRT wyrównać nasze oczekiwania 1 ) Co z tego połączenia używasz w swoim pokoju, który cierpi od 11 do kompresji 13Mbps ? Bezpośrednie połączenie za pośrednictwem sieci LAN z punktem kablowej w pokoju lub przez wifi ? Odp : kabel bezpośredni LAN modemu. 2 ) będzie lepiej, jeśli można zdefiniować " działa poprawnie " z tym routerem WRT wyrównać nasze oczekiwania Odp : Zasadniczo próbowałem obie opcje WiFi i bez WiFi. Praca drobne elementy , jestem w stanie przeglądać z mojego iPhone i notebooków (Getting jak 7 do 11 Mbps) , stosując ten stary linksys routera WiFi. Czy muszę kupić nowy router bezprzewodowy , zwiększy prędkość WiFi ?
Reply
#4

Do pkt 1) , nie mogę odpowiedzieć Do punktu 2 ) , jesteś w szczęście podane Jestem również za pomocą kabla 25Mbps SH Korzystanie 802.11g 54Mbps - @ 2.4GHz , = Podobny do WRT54G - DL : 3Mbps Korzystanie 300Mbps 802.11n - @ 2.4GHz = 15Mbps Korzystanie 300Mbps-802.11n@5Ghz = 25Mbps Klient jest stacjonarny z kartą WLAN N600 ( [email protected]/5Ghz ) Używam router AC1200 ( [email protected]~~HEAD=dobj zarówno freq ) Tak więc można zobaczyć, co to za różnica dokonane poprzez zmianę routera , ale trzeba sprawdzić swoją stronę sieci WLAN urządzenie również ma sensu modernizacji router , gdy karta WLAN 802.11g jest nadal ....
Reply
#5

quinnkei napisał: Do pkt 1) , nie mogę odpowiedzieć Do punktu 2 ) , jesteś w szczęście podane Jestem również za pomocą kabla 25Mbps SH Korzystanie 802.11g 54Mbps - @ 2.4GHz , = Podobny do WRT54G - DL : 3Mbps Korzystanie 300Mbps 802.11n - @ 2.4GHz = 15Mbps Korzystanie 300Mbps-802.11n@5Ghz = 25Mbps Klient jest stacjonarny z kartą WLAN N600 ( [email protected]/5Ghz ) Używam router AC1200 ( [email protected]~~HEAD=dobj zarówno freq ) Tak więc można zobaczyć, co to za różnica dokonane poprzez zmianę routera , ale trzeba sprawdzić swoją stronę sieci WLAN urządzenie również ma sensu modernizacji router , gdy karta WLAN 802.11g jest nadal .... Witam , czy mogę wiedzieć, które są u AC1200 Router przy użyciu teraz ? planuje także uaktualnienie do 25Mbps wkrótce. Obecnie za pomocą ASUS RT - N13U .
Reply
#6

hlw8888 napisał: Witam , czy mogę wiedzieć, które są u AC1200 Router przy użyciu teraz ? planuje także uaktualnienie do 25Mbps wkrótce. Obecnie za pomocą ASUS RT - N13U . Używam Belkin AC1200 Router. Zrobił kupił serii AC1750 , jak miałem tylko 2 Klient sieciowy ( Uwaga 3 i LG G2 ) , dzięki czemu można w pełni wykorzystać spektrum AC kiedy uaktualnienie do Fibre raz umowa skończyła. Również nie widziałem popularność 802.11n 450Mbps klientów na rynku , więc zdecydować się na lepsze ceny modelu INFO I, pod warunkiem tylko , w jaki sposób różne protokoły WiFi / częstotliwości , które będą miały wpływ na prędkość, która do mnie - W przypadku korzystania z g WiFi Router , należy zmienić - W przypadku korzystania z pojedynczego pasma WiFi Router , być przygotowane do redukcji prędkości - W przypadku korzystania 5GHz na DB Router WiFi , zwiększenie prędkości, ale zakres spadku - W przypadku korzystania z routera Wi-Fi 802.11ac , prędkość / zakres jest dobrze utrzymany
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)