Czy ta karta dźwiękowa pracować z tą płytą ?
#1

Karta dźwiękowa Płyta główna : ASRock H81M - HDS   Moja żona właśnie wrócił do domu z jakiegoś kreatywnego systemu głośników 5.1 i chciałbym podłączyć je do komputera. Używam systemu Windows 10. Dzięki!
Reply
#2

Gniazdo do ostatniego otworu.
Reply
#3

Elephant789 napisał: Karta dźwiękowa Płyta główna : ASRock H81M - HDS Moja żona właśnie wrócił do domu z jakiegoś kreatywnego systemu głośników 5.1 i chciałbym podłączyć je do komputera. Używam systemu Windows 10. Dzięki! http://www.asrock.com/mb/Intel/H81M-...Specifications Audio - 5.1 CH HD Audio ( Realtek ALC662 Audio Codec ) 5.1 Głośniki powinny pracować z nim.
Reply
#4

Wow, CMI8738 , nie widziałem tej karty , ponieważ Athlon ery jako ubogi wybór męskiej dla ludzi , którzy nie mogli sobie pozwolić Sound Blaster. Trzymać z dźwiękiem płyty głównej. Jest to prawdopodobnie lepiej.
Reply
#5

Ale płyta nie ma odpowiednich połączeń . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

Musisz zainstalować sterowniki Realtek , a następnie podłączyć kable - pojawi się pop-up z prośbą , co kabel był podłączony Wybierz odpowiednie 5.1 kanałów. .
Reply
#7

można retask jednego z portów 3 do niczego
Reply
#8

yusoffb01 napisał: można retask jednego z portów 3 do niczego Naprawdę? Dobrze wiedzieć. Dzięki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)