ASUS RT N56U Problem 5GHz
#1

Używam Asus RT N56U jako router. używany do łączenia się 5GHz . ale kilka dni temu , nagle nie mógł już korzystać 5GHz a ja kopiuje plik do NAS.   mój komputer nadal wykazuje silną moc sygnału w paśmie 5GHz . ale większość czasu nie mogę się połączyć. Nawet udało się połączyć 5GHz once in a blue moon , nie mogę uzyskać dostęp do dowolnej strony internetowej lub urządzenie w sieci LAN. Można nawet podłączyć do strony administratora routera za pomocą 5GHz .   2.4GHz nadal działa dobrze.   wersja oprogramowania jest 1.0.1.8t . Używam również ustawienie Singtel - MIO . Próbowałem restartować router, komputer, restart, zmiana kanałów , zmień klucz WPA, zmienić przepustowość kanału , nie wszystko wyszło.   proszę pomóż. dzięki.   Niektóre ustawienia na 5GHz :   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Używam Asus RT- N56U też, ale firmware nie jest tak stary jak twoje. Nawet wtedy , mam problem podłączenia sygnału 5GHz , jeśli router jest od dłuższego czasu. Uruchom ponownie router zazwyczaj sprawiają, że 5GHz sygnalizować ponownie widoczne . Tydzień temu, zaktualizowana firmware Padavan . Należy pamiętać, SingTel zadana nie jest obecna w firmware Padavan , należy ręcznie ustawić go . Śledź tutaj, aby ręcznie ustawić wejście Singtel , inaczej jesteś pozostawiony bez połączenia po aktualizacji firmware Pavadan . Asus N56U Singtel Presets
Reply
#3

Patrząc na kolor zielony Signal (dBm ) wykresu. Jeśli sygnał jest mocniejszy jak to w górę iw dół oraz w górę iw dół przez cały czas między -40+ do -70+ wówczas ruter radiowy 5 GHz może być dzieje idąc zniknął.
Reply
#4

dziwnie zaczął znowu działać. przeniosłem prowadź trochę i podłączeniu kabla Ethernet do portu 2 i próbował połączenia przewodowego . 5GHz nagle zaczęła ponownie działać. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#5

Każdy korzysta z najnowszych v3004374979 firmware ? Jak się ma wydajność ? Będę migać ? Mój obecny firmware v1018t ..
Reply
#6

Pandavan myślę. Używam 3.0.0.4.374_979 i ok mah oryginalny firmware
Reply
#7

Napisałem do wsparcia Asus kilka tygodni temu . Mówią, że część 5G jest znanym problemem. Jestem na najnowszym poziomie firmware. Mówią, że nic, jeśli nie będzie poprawka do niego.
Reply
#8

Tak , ja też zauważyłem coś dziwnego wif mojego AC- 66U , The 5GHz nagle być unconnectable nawet jeśli nie ma sygnału . On już najnowszy firmware.
Reply
#9

przejdź używać ich standardowego firmware lah ... do tej pory używam tego dla mojego hostingu itp nad moim laptopie serwera .. OK tylko .. nigdy mnie nie zawiódł ... tylko , że mogę używać specjalnej chłodnicy ....
Reply
#10

Hmmm .. mam N56U mniej niż 2 tygodnie wydaje jej wi-fi ma problemu, do mnie. Po kilku dniach stosowania , nagle znalazłem mój Desktop nie mógł się zalogować . Oni po prostu skanowany , ale kabel jest w porządku , kiedy podłączony do kabla. Kiedyś przeładujesz N56U , dopiero potem jest ok . My Desktop spróbuje zalogować po ponownym uruchomieniu go . Jest to 3 raz , po prostu ponownym uruchomieniu go w Pią nockę . Każdy ma R56U problemu wi- fi ? ** I ustawić jego część Wi-Fi: Ch ustawiony na 13, nie wiem, czy zbyt wysoka .. Zasilanie na 100% , a reszta jest "AUTO".
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)