Drukarka zainstalowana pojawia się dwukrotnie w różnych drukarek w sieci
#1

Cześć chłopaki. Wcześniej skonfigurować drukarkę sieciową do użytku domowego - model Epson jest Urząd 960FWD.   UWAGA: To urządzenie wielofunkcyjne jest podłączone do mojego routera przez USB. Wszystkie komputery w moim domu są podłączone do drukarki tylko przez wifi przez router.   dziwne wydaje się, że zrodził 2 różnych drukarek na mojej liście urządzeń: obrazek     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Te dwa nie są replikami od siebie - to nie jest spowodowane podwójnym / nieudanej instalacji.   Tymczasem, kiedy należy wyłączyć zasilanie drukarki, jedna po prawej stronie (jak pokazano na rysunku powyżej) staje się nieaktywna i staje się "offline", a pozostałe resztki kolorowych i pozostaje "online".   Co więcej, właściwości i rodzaje drukarek są różne: obrazek:   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Wreszcie, queer rzeczą jest - moje dokumenty będą drukować / skanować pomyślnie dla obu z nich, które wybiorę - zarówno do pracy!   Pytanie nr 1: Czy te 2 drukarki służą różnym celom? Pytanie # 2: To trochę paskudztwo dla pojedynczej drukarki pojawiać się dwa razy, mogę zdjąć i użyć drugiego? Jeśli tak, to jakie?   Dziękuję Ci!
Reply
#2

Hi TS , w odniesieniu do swoich : Pytanie nr 1 : Czy te 2 drukarki służą różnym celom ? Odp : ur drukarka jest podłączona do routera thru USB i Wi-Fi Pytanie # 2 : To trochę paskudztwo dla pojedynczej drukarki pojawiać się dwa razy , mogę zdjąć i użyć drugiego? Jeśli tak, to jakie? Odp : Tak, odłącz kabel USB. Wynika to z faktu , drukarka ma połączenie Wi-Fi do routera.
Reply
#3

RyuOrKen napisał: Hi TS, w odniesieniu do swoich: Pytanie nr 1: Czy te 2 drukarki służą różnym celom? Odp: ur drukarka jest podłączona do routera thru USB i Wi-Fi Czy chcesz powiedzieć, że moja konfiguracja jest: [Drukarka] ----- USB + WIFI ----- [----] routera WIFI ---- [wszystkie komputery w sieci]? Nie skonfigurować połączenie wifi z drukarki do portu USB, i specjalnie wybrane USB podczas procesu Leh konfiguracji. RyuOrKen napisał: Pytanie # 2: To trochę paskudztwo dla pojedynczej drukarki pojawiać się dwa razy, mogę zdjąć i użyć drugiego? Jeśli tak, to jakie? Odp: Tak, odłącz kabel USB. Wynika to z faktu, drukarka ma połączenie Wi-Fi do routera. Czy nie lepiej, aby była ona podłączona USB (układ poniżej)? Ponieważ moja drukarka jest zlokalizowany tuż obok routera, więc pomyślałem, że nie muszę tracić dostępnej przepustowości sieci bezprzewodowej, gdy opcja przewodowy jest dostępny. [Drukarka] ----- USB ----- [Router] ---- wifi ---- [wszystkie komputery w sieci] Dzięki za twoją odpowiedź PS: Czy jesteś w stanie powiedzieć, który z nich powyższe jest USB, który jedno wifi? Mogę się spodziewać USB będzie szybciej?
Reply
#4

Najprawdopodobniej masz kilka komputerów i jednym komputerze udostępniającym drukarkę . sprawdzić drukarkę , jeśli jest wspólne. Kliknij prawym przyciskiem myszy na drukarkę > Właściwości drukarki> wybierz zakładkę Udostępnianie . Jeśli nie może być uszkodzony sterownik : |
Reply
#5

komatineni napisał: Najprawdopodobniej masz kilka komputerów i jednym komputerze udostępniającym drukarkę . sprawdzić drukarkę , jeśli jest wspólne. Kliknij prawym przyciskiem myszy na drukarkę > Właściwości drukarki> wybierz zakładkę Udostępnianie . Jeśli nie może być uszkodzony sterownik : | Nie, żaden z " drukarki " jest wspólna. Mało prawdopodobne, aby być kierowcą albo uszkodzony . Testowane na Windows 7 i Windows 8, internetowych kierowców i kierowców CD. Ten sam wynik - jedna drukarka fizyczna pojawia się jako dwóch różnych drukarkach z nieco innymi nazwami .
Reply
#6

Spróbuj wyłączyć udostępnianie drukarki w systemie Windows domowej .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)