Czy mogę otrzymać router ASUS lub HomePlug ?
#1

Cześć, mam obecnie za pomocą routera ENGENIUS 9850 dla mojego włókna 100Mbps . Mogę obejść 30Mbps w moim pokoju przez bezprzewodowe . Mam na myśli , czy powinienem dostać router asus lub HomePlug więc mogę uzyskać lepszą prędkość. I przy użyciu 3 lata stary MacBook Pro , który obsługuje standard 802.11n . Każdy wie, co jest ograniczenie mojego laptopa bezprzewodowo ? Bo ja nie wiem, co jest najwyższą prędkością mogę chociaż jeśli router może nadawać się do ponad 70 Mbps , to jest przekwalifikować ze względu na ograniczenie mojej 802.11n mojego laptopa ? Mogę dostać się do 40Mbps za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, jeśli I miejsce mojego laptopa obok routera.
Reply
#2

zasugeruje router. łącze za DualBand 5GHz . moja HomePlug max na 40Mbps , new reno nowe okablowanie dla całego domu . Aztech 500Mbps korki . mój laptop tylko 2.4GHz n osiągnie 48mbps . odbywa się za pomocą Speedtest , więc może nie być dokładnie dokładne.
Reply
#3

Router ......
Reply
#4

myślałem zbyt .. HomePlug lub router ... wtedy myślałem 66u lub 56u ? których jeden dostał lepszą wytrzymałość bezprzewodowej
Reply
#5

KB napisał: zasugeruje router. łącze za DualBand 5GHz . moja HomePlug max na 40Mbps , new reno nowe okablowanie dla całego domu . Aztech 500Mbps korki . mój laptop tylko 2.4GHz n osiągnie 48mbps . odbywa się za pomocą Speedtest , więc może nie być dokładnie dokładne. moja 10 lat dom uderza 300Mbps na Aztech 500Mbps
Reply
#6

u mnie połączenie 300Mbps ? dont znaczy lokalnej LAN do Hor, mam na myśli wan lan
Reply
#7

sp0rky napisał: myślałem zbyt .. HomePlug lub router ... wtedy myślałem 66u lub 56u ? których jeden dostał lepszą wytrzymałość bezprzewodowej 66u . 90 $ więcej tylko .
Reply
#8

Za 90 dolarów , co dodaje przewagę ?
Reply
#9

KB napisał: u mnie połączenie 300Mbps ? dont znaczy lokalnej LAN do Hor, mam na myśli wan lan prob to nie mam WAN do podłączenia sieci LAN do testu. Jeśli sieć LAN do LAN może trafić tę kwotę , ja nie rozumiem, dlaczego nie mogę WAN mogę uzyskać pełne 200Mbps WAN na mojego przyjaciela do sieci LAN chociaż.
Reply
#10

Połóż kota. 6 kabel LAN do komputera MacBook . Ja także mając sam plan i esr9850 jak ty.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)